Безлім вакансій для пошуку intern та junior! Заходьте на jobs.dev.ua і розміщуйте вакансії! 🧑💻
Дмитро КазанцевВійна
20 березня 2022, 18:41
2022-03-20
Українці створили проєкт «Голки» — інструмент для DDoS атаки. Його зможе запустити навіть ваша бабуся за 15 хвилин
Даний проєкт створили айтішники з КПІ. Це ультимативний інструмент для колективної DDoS атаки. З його допомогою можна концентрувати всю потужність на ключових цілях і наносити справжню шкоду ворогу.
Даний проєкт створили айтішники з КПІ. Це ультимативний інструмент для колективної DDoS атаки. З його допомогою можна концентрувати всю потужність на ключових цілях і наносити справжню шкоду ворогу.
У інструкції сказано, що будь-хто може надати свої комп’ютери в централізоване керування ІТ-армії України для того, щоб потужності пристрою були залучені у допомозі російським сайтам піти слідом за «рускім воєнним кораблем».
Айтішники підготували рішення db1000n, завдяки якому список цілей буде змінюватись автоматично з головного серверу керування без потреби шукати їх самостійно.
Як підключитись до атаки
Завантажте останню версію db1000n з репозиторію на GitHub, де розташовані різні версії під різні операційні системи.
Починайте атаку запустивши db1000n файл з архіву.
Встановлення і запуск db1000n
Windows OS
1. Визначаємо розрядність системи одним із способів
на робочому столі клікнути правою кнопкою миші на іконці «Цей комп’ютер» -> «Властивості» -> знайти рядок з розрядністю системи
відкрити «Цей комп’ютер» / «Мій комп’ютер» (там де показує ваші диски) -> права кнопка миші на пустому місці -> «Властивості» -> знайти рядок з розрядністю системи
2. Простим кліком лівої кнопки миші обираємо .zip архів останньої версії програми з репозиторію GitHub залежно від розрядності вашої операційної системи, визначеної у попередньому пункті. Наприклад:
db1000n-v0.7.12-windows-amd64.zip — якщо ваша система x64bit (наявність нової версії перевірте в репозиторії GitHub)
db1000n-v0.7.12-windows-386.zip — якщо ваша операційна система x32\x86bit (наявність нової версії перевірте в репозиторії GitHub)
3. Розпаковуємо завантажений архів у будь-яке зручне місце на комп’ютері:
Відкрийте папку з файлом, який щойно скачали. На файлі натисніть праву кнопку миші, а потім «Видобути все» («Extrac all» / «Извлечь все»)
Далі вкажіть куди буде розпаковано архів і тисніть кнопку «Видобути» («Extrac» / «Извлечь»)
Якщо у вас встановлено VPN — саме час його запустити і вибрати регіон росія, за можливості. У жодному разі не використовуйте Україну як VPN-локацію! Підходить будь-яка інша країна або місце розташування VPN, крім України.
«Ставте „Голки“ на свій комп’ютер, комп’ютер друзів і надсилайте усім знайомим в усіх куточках світу — підійде будь-яка техніка. Для вас чи вашого обладнання жодних ризиків, але це спільний внесок у перемогу України», — сказано у повідомленніTelegram-каналу Голки #StandForUkraine.
А у спільноті IT KPI зазначили, що знають особисто автора проєкту. «КПІшник, хороша людина і учасник нашого ком’юніті. В списку тих, хто комітив у репозиторій є КПІшні викладачі. Допоможіть максимально розповсюдити і покажіть пост друзям», — повідомилиу IT KPI.
dev.ua запускає джобборд з акційною пропозицією для IT-роботодавців
Розробник протеза руки, який переміг у SC-2020, заморозив проєкт через війну та готується до магістратури в Японії. Що буде?
КПІ-шник Антон Тихоненко, випускник-бакалавр, інженер-конструктор, переміг у конкурсі стартапів Sikorsky Challenge 2020.
Через війну він заморозив своє розроблення, що може покращити якість життя людей, які мають вади розвитку або втратили кінцівку. Про це, а також свої плани він днями розповів у проєкті CAMPUS каналу «КПІмедіа».
Ми обрали найцікавіше.
«Сухо та убого, але солов’їною». Як викладач матаналізу КПІ потрапив у мовний скандал
У соцмережах з’явився скрін опитування викладача Київського політехнічного інституту Дмитра Насирова, де він пропонував студентам обрати, якою мовою йому проводити заняття. Однак такі його дії викликали хвилю обурення студентів та викладачів. Розповідаємо історію мовного скандалу в КПІ.
Хочете повідомити важливу новину? Пишіть у Telegram-бот
Головні події та корисні посилання в нашому Telegram-каналі