Відділ новинТаке життя
1 травня 2022, 14:07
2022-05-01
США пропонують нагороду до $10 млн за інформацію про російських кіберзлочинців. Їхні імена відомі
Держдепартамент США у рамках програми «Винагорода за правосуддя» (RFJ) запропонував до $10 млн за інформацію, яка допоможе ідентифікувати або з‘ясувати місцезнаходження осіб, які причетні до кібердіяльності проти критичної інфраструктури Штатів.
Держдепартамент США у рамках програми «Винагорода за правосуддя» (RFJ) запропонував до $10 млн за інформацію, яка допоможе ідентифікувати або з‘ясувати місцезнаходження осіб, які причетні до кібердіяльності проти критичної інфраструктури Штатів.
Держдеп США просить надати інформацію про шістьох офіцерів Головного розвідувального управління Генерального штабу збройних сил рф (ГРУ). Їхні імена відомі. Це:
Юрій Андрієнко;
Сергій Детістов;
Павло Фролов;
Анатолій Ковальов;
Артем Очіченко;
Петро Пліскін.
У заяві Держдепу зазначається, що всі вони працювали в підрозділі 74455 ГРУ, відомому під назвами Sandworm TeamTelebots, Voodoo Bear та Iron Viking.
Зазначені особи підозрюються в розповюдженні вірусу NotPetya у США та по всьому світу в червні 2017 року. Кібератака пошкодила комп’ютери лікарень та інших медичних установ в системі охорони здоров’я Heritage Valley, комп’ютери великого фармацевтичного виробника та інших приватних структур. Загалом російський вірус наніс американським організаціям майже $1 млрд збитків.
15 жовтня 2020 року шістьом росіянам було висунуто звинувачення у змові з метою комп’ютерного шахрайства, шахрайства з використанням засобів зв’язку, проникнення в комп’ютерні мережі та крадіжки особистих даних за обтяжливих обставин.
9 травня в Україні очікують активізацію хакерів та шквал кібератак. Як захиститися: 17 кроків від Держспецзв'язку
Держспецзв’язку 9 травня очікує посилення атак хакерів. Відомство розробило поради користувачам про те, як уберегтися від загрози. Переповідаємо 17 важливих дій, які захистять смартфон або компʼютер від російських хакерів та кіберзлочинців.