Анна НагорнаТаке життя
17 червня 2022, 14:18
2022-06-17
Маск уперше поспілкувався зі співробітниками Twitter. Говорили про цензуру та роботу в офісі
Ілон Маск уперше провів віртуальну зустріч зі співробітниками Twitter. Мільярдер планує стати власником компанії ще з квітня. Про що він говорив з потенційними підлеглими — далі по пунктам.
Ілон Маск уперше провів віртуальну зустріч зі співробітниками Twitter. Мільярдер планує стати власником компанії ще з квітня. Про що він говорив з потенційними підлеглими — далі по пунктам.
Звільнення
Одним із головних на зустрічі було питання про можливі звільнення після купівлі Маском Twitter. Адже мільярдер планує скоротити близько 10 тисяч співробітників у іншій своїй компанії — Tesla. Маск ухилився від прямої відповіді співробітникам Twitter:
«Зараз витрати перевищують виторг. Це не дуже гарна ситуація», — сказав він.
Офісна робота
Зараз близько чверті співробітників Twitter працюють з дому, тому це питання їх теж хвилювало.
Співробітникам Tesla Маск заборонив працювати віддалено, а тих, хто незгодний, можуть навіть звільнити. Мовляв, неможливо робити електрокари вдома.
Але він зазначив, що у Twitter все по-іншому, і «окремі працівники» можуть продовжувати працювати з дому, але «краще, якщо вони знаходяться на місцях». Мільярдер стурбований, що віддалена робота знижує корпоративний дух.
Модерація контенту
На це питання Маск відповів, що Twitter має дозволяти людям говорити все, що вони хочуть, навіть «досить обурливі речі». Втім, соцмережа не буде рекомендувати такі пости іншим користувачам.
Також він говорив про рекламу в Twitter — на його думку, вона є ключем до збільшення доходів, і повинна бути розважальною. Однак він не хоче дозволяти компаніям рекламувати на платформі «погані продукти» і скам.
Посада
Мільярдер поки що не знає, якою буде його посада в компанії, але він хотів би займатися розвитком продукту та пропонувати нові функції. Зокрема, Маска цікавить інтеграція платежів у Twitter.
Плани на майбутнє
Відповідаючи на запитання, що він вважає успіхом через п’ять-десять років, Маск зазначив, що хоче наростити кількість активних користувачів до 1 мільярду на день. Або більше.
Як допомога Ілона Маска Україні під час війни змушує «напружитись» Китай
Через кілька днів після того, як росія розв’язала повномасштабну війну проти України, американський підприємець Ілон Маск прийняв рішення підтримати Київ. Менше ніж через 48 годин його компанія SpaceX відправила партію супутникових комплектів Starlink, щоб зміцнити мережу Інтернет нашої країни. І якщо Захід позитивно сприйняв активність Маска, то Китай відреагував інакше. Розповідаємо головне з матеріалу Financial Times.