😍 Спробуй Новий Trustee Plus на дотик - твій криптогаманець і платіжна картка тут 👉
Олександр КузьменкоGameDev
4 червня 2024, 09:40
2024-06-04
У Steam вийшла демоверсія української гри Broken Life. Вона заснована на досвіді переживання повномасштабного російського вторгнення в Україну
Український інді-розробник Костянтин Реус опублікував демоверсію постапокаліптичної гри Broken Life в жанрі point-and-click. У ній буде озвучка українською, яку виконав ШІ.
Український інді-розробник Костянтин Реус опублікував демоверсію постапокаліптичної гри Broken Life в жанрі point-and-click. У ній буде озвучка українською, яку виконав ШІ.
Головним героєм Broken Life є антропоморфний кіт Лео, колишній солдат, який повертається до свого міста. За словами розробника, його історія сповнена самотності та виснаження після пережитих років війни. Гравці допоможуть протагоністу відновити свій дім і зруйноване життя, впоратися з горем і возз'єднатися з донькою.
«Я наполегливо працюю над створенням насиченої та захопливої історії, заснованої на моєму власному досвіді переживання війни. Тож запрошую вас приєднатися до подорожі через темні та атмосферні 2D-середовища, супутньо вирішуючи головоломки, які інтегровані в емоційну історію», — розповідає про проєкт Костянтин Реус.
Він пише, що історія Broken Life є відображенням його «емоційної подорожі під час війни». Він писав сценарій до гри, коли росіяни бомбили його місто та інші населені пункти України. Розробник страждав від депресії та панічних атак і ця історія стала його способом впоратися з почуттями.
Серед особливостей проєкту він називає:
атмосферний дизайн;
рішення гравців мають наслідки та впливають на сюжетну лінію;
захопливі головоломки, які рухають сюжет.
За словами Костянтина, Broken Life має повноцінне озвучення — усі діалоги та катсцени озвучено для кожної з підтримуваних мов, зокрема українською. Для цього він використовував технології штучного інтелекту. Гравці, яким не подобається таке рішення, можуть вимкнути ШІ-озвучення в налаштуваннях.
Broken Life поки немає дати виходу, але її вже можна додати в список бажаного в Steam або спробувати демоверсію. Гру також покажуть на Steam Next Fest 11 червня.
«Без підтримки Steam доля цього івенту — мінімальна кількість переглядів». Що говорять про появу фестивалю російських ігор в Steam організатори Ukrainian Games Festival
Підключай Megogo зі знижками за акційними тарифами.
Атлас зброї: Німеччина передає захисникам чергові MARS II. Які ще РСЗВ отримала Україна від західних партнерів та як вони працюють
Федеральне міністерство оборони Німеччини повідомило у Twitter, що у найближчі кілька тижнів Україні будуть передані чергові системи залпового вогню MARS II.
Раніше ми розповідали про те, які РСЗВ партнери надіслали на допомогу українським воїнам. Нагадуємо про це знову.
(Текст від 26 липня)
Краса та меланхолія кінця світу. За що світ полюбив The Last of Us?
2 вересня 2022 — дата виходу ремейку The Last of Us, який отримав назву The Last of Us Part I. Доцільність випуску повного ремейку, який робили з нуля для не настільки старої гри ще стоїть під питанням. Але заслуг першоджерела він не зменшує.
Адже 2013 року The Last of Us стала справжнім одкровенням для ігрової індустрії. Один із останніх ексклюзивів для PlayStation 3 остаточно вивів студію Naughty Dog у «вищу лігу», заодно продемонструвавши всьому світу, як можна робити ігри з акцентом на наратив. І на честь релізу рімейку ми вирішили згадати оригінал, який назавжди залишив слід у ігровій індустрії.
Професії у геймдеві. Хто такий левел-дизайнер і як ним стати?
Ми продовжуємо нашу рубрику, присвячену професіям у геймдеві. Тема нового матеріалу в ній — левел-дизайн. Його вважають підвидом геймдизайну, але все-таки практично кожна студія хоче окрему людину на позицію левел-дизайнера. Адже у цій спеціальності вистачає своїх нюансів та особливостей.
Розібратися з ними всіма нам допоміг досвідчений левел-дизайнер зі студії Fractured Byte Дмитро Нестеренко. Також він веде свій блог Game Designer Notes про геймдизайн в цілому, в якому розбирає багато цікавих нюансів розробки ігор.