🚨⚡🚨 Біткоін по $100к. Час встановлювати Trustee Plus і безкоштовно випускати картку для розрахунків 👉
Микита КазимировGameDev
10 грудня 2022, 12:29
2022-12-10
Автори «Відьмака 3» оголосили, що виправлять російську озвучку. І цим розлютили українських гравців
CD Projekt RED анонсувала, що оновлена версія «Відьмака 3» отримає виправлену російську озвучку. Причому зробила це через офіційний російськомовний акаунт у Twitter. І цим викликала гнів української спільноти гравців.
Російська озвучка The Witcher 3: Wild Hunt вийшла проблемною. Розробники не змогли оптимізувати довжину фраз. Тому деякі репліки прийшло прискорити, інші — сповільнитись. Так що «Відьмак 3» російською часто звучить дуже неприродно.
Російськомовні гравці тривалий час просили виправити ситуацію. Але в CD Projekt RED посилалися на проблеми з двигуном і трудомісткість самого процесу виправлення. Тому всі вже змирилися, що російське озвучення «Відьмака 3» назавжди залишиться з проблемами.
Але 9 грудня російськомовний Twitter-акаунт CD Projekt RED оголосив, що озвучку таки виправлять. Проблема з прискоренням та уповільненням реплік має зникнути. Також команда локалізації наново вичитала весь російський текст і виправила багато недоліків.
Проблема в тому, що CD Projekt RED нібито пішла з росії. Ігри студії не можна купити офіційно на жодній із платформ у російському регіоні. Також розробники допомагали українським біженцям і загалом висловлювали загальну підтримку Україні.
Тому загравання з російськомовними гравцями виглядають зараз як мінімум дивно. Враховуючи, що масштабне вторгнення росії до України триває вже 10 місяців.
Тож твіт CD Projekt RED викликав бурхливу реакцію українських гравців.
Української локалізації у The Witcher 3: Wild Hunt водночас немає взагалі.
CD Projekt RED не відповіла на запити українських гравців.
Краса та меланхолія кінця світу. За що світ полюбив The Last of Us?
2 вересня 2022 — дата виходу ремейку The Last of Us, який отримав назву The Last of Us Part I. Доцільність випуску повного ремейку, який робили з нуля для не настільки старої гри ще стоїть під питанням. Але заслуг першоджерела він не зменшує.
Адже 2013 року The Last of Us стала справжнім одкровенням для ігрової індустрії. Один із останніх ексклюзивів для PlayStation 3 остаточно вивів студію Naughty Dog у «вищу лігу», заодно продемонструвавши всьому світу, як можна робити ігри з акцентом на наратив. І на честь релізу рімейку ми вирішили згадати оригінал, який назавжди залишив слід у ігровій індустрії.
Професії у геймдеві. Хто такий левел-дизайнер і як ним стати?
Ми продовжуємо нашу рубрику, присвячену професіям у геймдеві. Тема нового матеріалу в ній — левел-дизайн. Його вважають підвидом геймдизайну, але все-таки практично кожна студія хоче окрему людину на позицію левел-дизайнера. Адже у цій спеціальності вистачає своїх нюансів та особливостей.
Розібратися з ними всіма нам допоміг досвідчений левел-дизайнер зі студії Fractured Byte Дмитро Нестеренко. Також він веде свій блог Game Designer Notes про геймдизайн в цілому, в якому розбирає багато цікавих нюансів розробки ігор.
Коментар прихований за порушення правил коментування.
spam
По моему там, итак, всё нормально с озвучкой. Но тупо катить бочку на русский язык не нужно