Про це пише видання DOU, яке поспілкувалося з цими співробітниками PLATMA. Дехто з них нібито вже пішов із компанії після кількох місяців очікування зарплатні.
«Я працював там чотири місяці, за три місяці зі мною так і не розрахувалися. Тож я поставив свою роботу на паузу, запропонував продовжити співпрацю після повної оплати за весь витрачений час. Можна сказати, що це був неоплачуваний бенч. Спершу казали, що затримки через замовників, потім — що проблеми в банку, постійно якісь відмовки», — розповів один із працівників.
Ще один анонімний співробітник PLATMA говорить, що зарплату виплачують вибірково і залежно від проєкту. «Створюється враження вибіркового фінансування. Тим, хто долучений до критично важливих задач — гроші надходять. А ті, хто виконує вторинні задачі, — чекають. З компанії вже пішло чимало фахівців, які були від самого початку. Нові працівники теж йдуть, дехто — так і не дочекавшись виплат», — стверджує джерело.
Один з працівників звільнився у травні, після того, як не отримав компенсацію за два місяці випробувального періоду. Він стверджує, що йому обіцяли виплатити зарплату, але натомість розірвали контракт на початку червня.
«Щоразу компанія називала нові терміни, але жоден із них не був дотриманий. Деякі працівники потрапили в ситуацію, коли витратили вже всі заощадження, змушені брати кредити чи просити гроші у друзів», — каже цей колишній співробітник PLATMA. За його словами, керівництво компанії постійно просило почекати й запевняло, що «гроші будуть», але він не зміг працювати на таких умовах.
UPD. dev.ua звернувся за коментарем до керівництва PLATMA й отримав відповідь.
За словами CEO та Co-founder PLATMA Максима Прохорова, це американська компанія, яка в Україні ні з ким немає трудових відносин.
«Ми ведемо господарську діяльність на території України, і з кожним підрядником у нас є контракт, і всі домовленості виконувалися», — заявив співзасновник PLATMA.
За його словами, є індивідуальна робота з кожним підрядником за кредиторською або дебіторською заборгованістю. Кожен контракт знаходиться під NDA, а тому їхні подробиці не можуть розкриватися.
Нагадаємо, що торік ми розповідали про сервіс PLATMA, що допомагає бізнесами створювати IT-рішення за індивідуальними запитами без участі розробників.