🚨⚡🚨 Біткоін по $100к. Час встановлювати Trustee Plus і випускати картку для розрахунків безкоштовно 👉
Наталя ХандусенкоШІ
19 листопада 2024, 16:14
2024-11-19
5 порад, як використовувати ChatGPT, від топменеджера OpenAI
Керівник продукту OpenAI Нік Терлі поділився 5 лайфхаками для користувачів ChatGPT: від використання голосового режиму для простого спілкування з чат-ботом до створення власного персонального GPT, який може виступати в ролі тренера з креативного письма, розробляти маркетингові стратегії або перетворювати фотографії на ілюстрації.
Терлі каже, що користувачі, які ще не вивчили додаткові функції в останній моделі чат-бота, GPT-4o, можуть знайти для себе кілька корисних нових інструментів, пише Business Insider.
Експериментуйте з голосовим режимом
Якщо не хочеться друкувати, можна спробувати поговорити. Голосова функція ChatGPT складається з дев’яти голосів, які можна змінити в налаштуваннях вебсайту.
Користувачі можуть розмовляти з чат-ботом голосом, а деякі навіть кажуть, що мали змогу вести «емоційні, особисті» розмови. Однак інші застерігають від використання ШІ як терапевта.
Усі користувачі, які ввійшли в систему, можуть отримати доступ до стандартної голосової функції, тоді як розширений голосовий режим, який пропонує природні розмови в реальному часі, наразі доступний лише для користувачів Plus і Team.
Попросіть ChatGPT запам’ятати речі
Якщо не любите повторюватися, можете налаштувати ChatGPT так, щоб він запам’ятовував певні речі, які ШІ буде використовувати для покращення своїх відповідей.
«Вам не потрібно чекати, поки він зробить висновок про вас, — каже Терлі. «Можете просто розповісти йому все, що хочете, щоб він запам’ятав».
Він додав, що спогади можуть включати роботу, сімейні справи, уподобання, улюблена їжа тощо.
Користувачі можуть просто наказати ChatGPT щось запам’ятати, але вони також можуть будь-коли вимкнути пам’ять чат-бота або навіть попросити його забути щось. Терлі сказав, що додаткові зусилля «варті того», тому що пам’ять чат-бота «покращуватиметься».
Створіть свій власний GPT
Користувачі також можуть створити власний налаштований GPT — без необхідності кодування.
GPT можна адаптувати, щоб зосередитися на конкретних завданнях, від вивчення мови до аналізу даних, на основі інструкцій користувача до «GPT Builder». Можете налаштувати особисті додаткові параметри GPT, як-от розширений аналіз даних або додавання генерації зображень DALL-E.
Наприклад, один користувач поділився в X своїм спеціальним GPT, який перетворює фотографії людей на персонажів Pixar.
Хоча можна поділитися посиланням на свої налаштовані GPT, які можуть бути загальнодоступними та доступними для пошукових систем, Терлі запевнив, що користувачі можуть зберігати свої GPT приватними.
Завантажуйте файли
За словами Терлі, ця менш відома функція чат-бота є «досить феноменальною». Доступна для користувачів Plus і Enterprise. Дозволяє завантажувати та зберігати будь-які текстові файли, документи, електронні таблиці та презентації в обліковому записі.
Після цього ChatGPT зможе проаналізувати текст, надати короткий виклад або відгук, отримати конкретну інформацію чи цитати, а також порівняти та зіставити два документи.
Терлі сказав, що ця функція може бути особливо корисною, якщо «у вас є дуже довга стаття для читання» або «підручник, який ви намагаєтеся обробити».
Інтеграція зображень
Хоча робота з текстами більш популярна серед користувачів, ChatGPT також може розуміти та інтерпретувати зображення.
Генератор зображень компанії DALL-E також доступний у ChatGPT і може створювати зображення з розмов. Можна використовувати дві ці можливості для різних завдань, наприклад, створити листівку до дня народження та написати привітальний вірш.
«Чи є у мене талант, якщо комп’ютер може імітувати мене?». Штучний інтелект пише книги авторам Amazon Kindle. The Verge поспілкувався з авторами та виявив багато цікавого
Письменники-романісти використовують штучний інтелект для створення своїх творів. Видання про технології The Verge поспілкувалося з письменницею Дженніфер Лепп, яка випускає нову книгу кожні дев’ять тижнів, й дізналося про те, як працює штучний інтелект для написання романів. Наводимо адаптований переклад статті.
Хочете повідомити важливу новину? Пишіть у Telegram-бот
Головні події та корисні посилання в нашому Telegram-каналі