🚀💳 Trustee Plus - більше ніж криптогаманець з європейською платіжною карткою. Спробуй 👉
Вікторія ГорбікТаке життя
30 березня 2024, 11:00
2024-03-30
5 порад від IT Education Projects Manager, як вибратись з емоційного дна або по втриманню свого «даху» на місці
IT Education Projects Manager Варвара Голик зібрала для себе особистий перелік рятівних дій, як подолати непростий період, зависання чи ступор. Ним вона вирішила поділитись зі спільнотою.
IT Education Projects Manager Варвара Голик зібрала для себе особистий перелік рятівних дій, як подолати непростий період, зависання чи ступор. Ним вона вирішила поділитись зі спільнотою.
«Впевнена, у кожного в цей час вже є напрацьований арсенал інструментів по втриманню свого „даху“ на місці», — пише Варвара Голик, і пропонує те, що їй допомагає.
1. Рух
Дуже очевидно, але фізична активність справді рятує. Навіть просто ходьба, такі заїжджені 10 тисяч кроків на день дуже допомагають розгрузити голову. В русі легше думати, приймати рішення і розв’язувати заплутаності.
2. Зміна картинки перед очима
Особливо, хто працює ремоут і з дому не виходить по кілька днів. Якщо є можливіть поїхати кудись, в інше місто, коротку подорож — взагалі супер.
3. Друзі, рідні, люди, яким довіряєш
Безпечне середовище, в якому можеш просити про допомогу і підтримку — це сила. Бути на емоційному дні — нормально, бути злим, втомленим, зневіреним — нормально. Тож так само нормально говорити про ці стани з людьми, котрі готові вислухати і підтримати.
4. Зміна рутини
Зміна навіть найменших моментів у звичному стилі життя дає значне полегшення. Варто десь піти новим маршрутом, у нову кав’ярню, змінити трохи раціон чи режим сну — і вже почуваєшся геть інакше.
5. Встановити дедлайн
Класно працює ефект «домовитись з собою», виділити певний скінченний (!) проміжок часу на «побути на емоційному дні», після чого продовжувати рухатись до своїх цілей.
«Виправданий захід задля майбутнього». Як Project-менеджерка на піку карʼєри покинула роботу та через «усвідомлене безробіття» переосмислила своє життя
Підключай Megogo зі знижками за акційними тарифами.
Що взяти з собою до бомбосховища чи укриття. Поради для безпеки
Зараз у багатьох містах Україні лунають сигнали тривоги та відбуваються обстріли на авіаудари. Люди переховуються в укриттях та бомбосховищах. Нижче ми зібрали те, що потрібно взяти з собою, чого не можна там робити, та як краще поводитись.
У військові часи для оборони, забезпечення порядку та безпеки, розташовані численні блокпости у стратегічно важливих точках. Далі поради, що треба, а що не треба робити, та як себе поводити при їх проходженні, від UkrainNOW.