🚨⚡🚨 Біткоін по $100к. Час встановлювати Trustee Plus і безкоштовно випускати картку для розрахунків 👉
Наталя ХандусенкоГаряченьке
13 листопада 2024, 17:04
2024-11-13
Берлінський кінофестиваль та видання The Guardian залишають соцмережу Ілона Маска X: як пояснюють своє рішення
Сьогодні британське видання the Guardian повідомило, що припиняє поширювати публікації на платформі Х, де понад 10 млн підписників. Причина — контент соцмережі, зокрема ультраправі теорії змови та расизм. Раніше про свій намір залишити Х також повідомив Берлінський кінофестиваль, ймовірно з тієї ж причини, що і the Guardian.
«Ми хотіли б повідомити читачам, що більше не публікуватиме контент на жодних офіційних акаунтів редакції Guardian у соціальній мережі X (колишній Twitter). Ми вважаємо, що переваги присутності на X зараз переважають негативи, і що ресурси можна було б краще використати для просування нашої журналістики в інших місцях», — зазначило видання the Guardian.
Видання пояснило, що давно замислювалися над цим питанням, зважаючи на часто тривожний контент, який просувається або зустрічається на платформі, зокрема ультраправі теорії змови та расизм.
«Президентська виборча кампанія в США лише підкреслила те, про що ми думали вже давно: X — це токсична медіаплатформа, і її власник Ілон Маск зміг використати свій вплив для формування політичного дискурсу», — додало the Guardian.
Користувачі X все ще зможуть ділитися статтями видання у соцмережі, а журналісти — використовувати X для збору новин.
Тижнем раніше Берлінський кінофестиваль написав на Х, що залишає платформу 31 грудня 2024 року, де має 133 000 читачів.
Натомість запропонував продовжувати слідкувати за подіями на інших медіамайданчиках: Instagram, Facebook, LinkedIn та YouTube.
Причину не назвали, але у коментарях до допису припускають, що це через ультраправі погляди, підтримку Маска правопопулістської партії AfD у Німеччині та його участь у політичній кампанії на підтримку Дональда Трампа.
«У США тестувальник може отримувати $100 000 і навіть $500 000 на рік». Історія релокейту дніпровської IT-родини, де чоловік працює в EPAM, а дружина влаштувалася в Tesla
Марк і Вікторія Терещенки — IT-подружжя. Він працює на позиції Lead Test Automation Engineer у компанії EPAM, вона — Software QA Engineer у Tesla. У серпні 2021 року пара разом з 1-річним сином здійснила релокейт до США за L візою. Ми зв’язалися з українською родиною та поговорили про труднощі переїзду, зарплату в Америці та специфіку роботи в компанії Ілона Маска.
«Життя — це більше, ніж просто вирішення однієї проблеми за іншою». Ілон Маск написав колонку в китайському медіа. Які плани техногенія на найближче майбутнє?
Бізнесмен Ілон Маск написав колонку про сталу енергетику, мозкові імпланти та дослідження космосу в китайському виданні, що належить національній агенції з контролю за інтернетом та цензурою. Англійською текст переклав журналіст китайського держвидання «Сіньхуа» Янь Лю. Ми адаптували допис українською.