Генеральний директор Stability AI, ШІ-генератора зображень Stable Diffusion, Емад Мостака прогнозує заміну індійських програмістів штучним інтелектом, пише CNBC.
За словами Емада Мостака, більшість індійських кодерів втратять роботу, оскільки вплив штучного інтелекту означає, що тепер програмне забезпечення можна розробляти набагато меншою кількістю людей.
Крім того, він акцентував, що вплив штучного інтелекту на технічну роботу буде відрізнятися від країни до країни. Наприклад, програмісти у Франції, ймовірно, матимуть більше захисту, ніж програмісти в Індії. За словами Мостака, в Індії «аутсорсингові програмісти до третього рівня зникнуть протягом наступного року чи двох, тоді як у Франції ви ніколи не звільните розробника».
Нагадаємо, що Індія, ймовірно, наздоганяє Китай як провідний виробник технологій. А п’ятнадцять країн ЄС, а також Китай, США, Сінгапур і Тайвань, звернулись до Світової організації торгівлі (СОТ) зі скаргою щодо тарифів на імпорт технологій в Індії.
«Пастка початківця». 5 найпоширеніших помилок джунів на співбесідах та як їх уникнути
Напевно, кожен хоч раз у своєму житті переживав ситуацію, коли після співбесіди замість запрошення на роботу приходила відмова. «Як же так? Це несправедливо!», — чимало з нас корили долю і не розуміли, що пішло не так. Катерина Нікітіна, SoftServe IT Academy Recruiter, розповіла про п’ять найпопулярніших помилок кандидатів-початківців на співбесідах.
Два місяці пошуків, 80 відгуків, 12 співбесід і два офери. Як айтішник з Козятина із сертифікатом Google та двома пет-проєктами роботу шукав
Айтішник-початківець Максим Наталчук поділився в LinkedIn власним досвідом пошуку роботи. Хлопець, згідно профілю, працює National Information Management Officer (Data Analyst) в компанії iMMAP. Але омріяному оферу передував непростий шлях. З дозволу автора dev.ua публікує історію Максима про пошук роботи в IT.