Де купити марку «Русскій воєнний корабль... ВСЬО»: онлайн-список точок продажу та кількість марок у них
Сьогодні, 27 травня, «Укрпошта» продовжить продажі марки «Русскій воєнний корабль… ВСЬО».
Сьогодні, 27 травня, «Укрпошта» продовжить продажі марки «Русскій воєнний корабль… ВСЬО».
Сьогодні, 27 травня, «Укрпошта» продовжить продажі марки «Русскій воєнний корабль… ВСЬО».
Як повідомив у Telegram гендиректор «Укрпошти» Ігор Смілянський, додруковано і доступно в продажу понад 600 000 марок у 1500 відділеннях.
Список відділень та кількість марок в кожному з них «Укрпошта» виклала за посиланням в онлайн-списку. «В більшості марки будуть завтра, У найвіддаленіших — у суботу», — повідомив Смілянський.
В Києві черга на купівлю марок як і раніше формуватиметься за списком. «В списку завтра записано 2289 людей. Щоб я не казав, завтра прийдуть вранці люди та будуть писати списки. Тому починайте з номера 1, але він буде проходить після того, як пройдуть перші 2300. Марок вистачить всім. Ліміт той самий», — зауважив СЕО «Укрпошти».
Також Смілянський пообіцяв незабаром відновити продажі марок на міжнародному інтернет-майданчику еBay. «Працюємо з командою майданчика, щоб не лякались наших обсягів», — зазначив він.
Нагадаємо, з 25 травня, коли запустився інтернет-магазин «Укрпошти» на маркетплейсі eBay, компанія продала вже 1494 блоки з марками «Русскій воєнний корабль… ВСЬО!». Про це свідчить інформація інтернет-магазину. Наразі продаж призупинено через спрацювання алгоритмів захисту eBay.





