🚀💳 Trustee Plus - більше ніж криптогаманець з європейською платіжною карткою. Спробуй 👉
Пoлiна МартиненкоТаке життя
13 квітня 2022, 16:03
2022-04-13
Добірка безкоштовних навчальних програм для розробників від dev.IT-курси
Платформа courses.thedev.io спеціалізується на пошуку ІТ-курсів. З понад 50 безкоштовних курсів з розробки, які тут представлені, ми вибрали найцікавіші.
Платформа courses.thedev.io спеціалізується на пошуку ІТ-курсів. З понад 50 безкоштовних курсів з розробки, які тут представлені, ми вибрали найцікавіші.
Java є однією з найпопулярніших мов програмування, головним чином тому що вона універсальна та сумісна. Java можна використовувати для багатьох цілей, включаючи розробку програмного забезпечення, мобільних додатків та розробку великих систем.
Чого ви навчитеся
У цьому курсі ви познайомитеся з фундаментальними концепціями програмування, включаючи об'єктно-орієнтоване програмування з використанням Java. Створите 7Java проєктів, які допоможуть вам практикуватися.
Codecademy — інтерактивна онлайн-платформа, де можна вивчати мови програмування, а також проходити повноцінні програми з вивчення ІТ-спеціальностей: Data Science, Computer Science, Full-Stack інженер, Front-End та Back-End розробник.
PHP — це широко використовувана серверна мова програмування. PHP добре працює з HTML та базами даних, що робить його чудовою мовою для всіх, хто цікавиться створенням динамічних веб-додатків.
Тестування потрібне для веб-розробки. Хороший набір тестів для веб-застосунку дозволяє впевнено створювати нові функції, не ламаючи старі, і надає чітку документацію для решти вашої команди. Але гарний набір тестів потребує продуманого дизайну та володіння автоматизованими інструментами.
Чого ви навчитеся
Тестувати програму на рівні моделі та сервера, включаючи тести для динамічного вмісту HTML та інших відповідей API.
Тестувати програми Express з бібліотекою SuperTest та використовувати Mongoose для керування базою даних.
Крім вивчення того, як писати тести для серверів та баз даних, ви також познайомитеся з серверною частиною веб-застосунків і MongoDB.
Ви вивчите основи програмування та базові концепції об'єктно-орієнтованого програмування, використовуючи новий синтаксис JavaScript. Концепції, розглянуті на курсі, закладають основу для використання JavaScript у будь-якому середовищі.
У цьому курсі ви дізнаєтеся, як підготувати свою програму до виробництва, розробивши безліч різних прикладів додатків, кожна з яких призначена для демонстрації розширених можливостей платформи Android, включаючи фрагменти, віджети, відтворення мультимедіа та тестування.
Програма курсу
Фрагменти.
Бібліотека.
Хмарний обмін повідомленнями Firebase.
Відтворення мультимедіа.
Віджети.
Публікація програми.
Udacity є глобальною платформою для навчання. Вона стимулює розвиток кар'єри, навчаючи найновішим, передовим технологіям.
Об'єктно-орієнтоване програмування — це поширений стиль програмування, у якому ви проектуєте свій код те щоб він функціонував як об'єкти у світі. У Java розуміння основ об'єктно-орієнтованого програмування особливо важливе, тому що кожен фрагмент коду Java, який ви пишете, взаємодіє з об'єктами та класами.
У цьому курсі ви вивчите основи об'єктно-орієнтованого програмування, створіть власні об'єкти і зможете зануритися в деякі з найбільш поширених вбудованих класів Java.
Kotlin — сучасна виразна мова програмування, створена спеціально для розробників. Короткий, з відкритим вихідним кодом та безпечний, Kotlin — популярна мова для розробки Android, веб-розробки та багато іншого.
Використовуючи TypeScript, ви зможете швидше розробляти більш якісний, менш схильний до помилок код. Як розробник TypeScript ви будете мати більш високий попит і отримаєте конкурентну перевагу на ринку праці.
Чого ви навчитеся
Ви дізнаєтесь, як застосовувати вже відомий вам синтаксис JavaScript до системи типів TypeScript. Це допоможе вам створити власний досвід програмування та надасть вашому коду велику структуру. Ви також використовуватимете лінтер TypeScript, щоб зменшити кількість помилок компіляції та прискорити робочий процес.
Сучасні веб-додатки вимагають все більш складних інтерфейсів, здатних обробляти великі обсяги взаємних і динамічних даних.
Інженери використовують безліч популярних інтерфейсних фреймворків, включаючи React та Angular. Vue.js — це перспективний інтерфейсний фреймворк. Він робить інтерфейсну веб-розробку простішою та цікавішою.
Необхідна підготовка
Уроки Learn Vue.js припускають, що учні вже мають уявлення про об'єктно-орієнтоване програмування на JavaScript.
Чого ви навчитеся
Ви зможете створювати та стилізувати форми, які обробляють реальні динамічні дані. Ви дізнаєтесь, як настроїти Vue.js і як використовувати основні функції Vue для вирішення складних завдань інтерфейсу.
«Льох для міських жителів». 17-тирічна хмельничанка створила екохолодильник: як він працює, де можна використати технологію та за що вона вдячна коронавірусу
Сімнадцятирічна випускниця Славутського ліцею на Хмельниччині, МАНівка Єлизавета Герасимчук, створила прототип екохолодильника, який працює від сонячних панелей та акумуляторів. Прототип дівчина презентувала на багатьох українських конкурсах та олімпіадах. Зокрема, попри повномасштабну війну росії в Україні, Ліза посіла третє місце у категорії Технічні науки, підкатегорія авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніка, у фіналі щорічного Конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів-членів Малої академії наук України, та може взяти участь у міжнародних олімпіадах і конкурсах від МАН.
dev.ua вона розповіла подробиці розробки та наступні ідеї, а також свої плани на наукове майбутнє.
Мануал для джуна. Що треба знати новачку у frontend-розробці перед співбесідою на проєкт мрії: запитання для інтерв'ю та приклади тестових
Створювати ІТ-продукти можна на різних рівнях і вдосконалювати їх як зсередини, (backend), так і ззовні (frontend). Візьмемо, наприклад, сайт. Спеціаліст може працювати із завданнями «під капотом», а може розвивати інтерфейс сайту, застосунку чи спеціальне програмне забезпечення для бізнесу, щоб вони були зручними, зрозумілими та функціональними.
Останнім якраз займається frontend-інженер. Що ще треба знати джунам про frontend-розробку, що не варто робити перед співбесідою та на які запитання відповісти, щоби бути готовим на 100% — Frontend Engineer у Levi9 Олексій Горбунов розклав все по поличках у цьому матеріалі.
«Після випуску про IT-Generation хочеться зробити тред про те, як IT-школи вас най**ують». Відомий IT-блогер Діма Малєєв розповів, що думає про IT-освіту
Відомий IT-блогер Діма Малєєв розповів своє ставлення до IT-курсів, які наразі продукуються в Україні. «Після сьогоднішнього випуску про IT-Generation, хочеться зробити невеликий тред про те, як IT-школи вас най**ують, продаючи курси, які вам ніяк не допоможуть. І навіть якщо ви виграєте грант від програми — ви просто згаєте час», — написав він у Twitter.
Публікуємо його допис із частковою цензурою.