Олег «Фродо» Берестовий повернувся в IT-братство Міноборони
Олег Берестовий із позивним «Фродо», який очолював управління IT в Міністерстві оборони за міністра Рустема Умєрова, повідомив, що працює в оновленій IT-команді Дениса Шмигаля.
Олег Берестовий із позивним «Фродо», який очолював управління IT в Міністерстві оборони за міністра Рустема Умєрова, повідомив, що працює в оновленій IT-команді Дениса Шмигаля.
Олег Берестовий із позивним «Фродо», який очолював управління IT в Міністерстві оборони за міністра Рустема Умєрова, повідомив, що працює в оновленій IT-команді Дениса Шмигаля.
«Вже пів року, як я повернувся на службу в оновлену команду Міністерства оборони України в команду Дениса Шмигаля та Михайла Федорова під керівництвом Оксани Ферчук», — написав Берестовий.
Він зазначив, що знову очолив Головне управління ІТ МОУ (ГУІТ). Олег Берестовий пояснив, що не повідомляв про це раніше, бо мав «багато правильної сфокусованої роботи з командою».
У квітні цього року він оголошував, що завершує службу в Міністерстві оборони, де півтора року служив на посаді начальника Управління ІТ МОУ. Берестовий підкреслював, що йде з посади «добровільно, з власної ініціативи, без конфліктів з командою».
Нині очільник IT-управління нагадав, що у Силах оборони має з’явитися 7 000 цифрових офіцерів, які будуть впроваджувати цифрові системи, збирати зворотний зв’язок та «розвивати IT-культуру». Реформа має на меті забезпечити швидке масштабування цифрових рішень.



