💳 Trustee Plus — твоя персональна картка європейського банку: 3 хвилини і 10 євро 👉
Ігор Вишневський Навколо IT
21 вересня 2024, 12:02
2024-09-21
Google отримав ультиматум від ЄС: які санкції і за що загрожують техногіганту
Компанія Google може постраждати від чергового витка санкцій з боку наглядових служб Європейського Союзу, що загрожує великим штрафом та ультиматумом щодо зміни бізнес-моделі.
Як пише Bloomberg, офіційні особи ЄС готують звинувачення проти материнської компанії Google — Alphabet Inc. — відповідно до Закону про цифрові ринки.
Суть звинувачень проти Google стосується того, як пошуковик відображає результати конкуруючих продуктів інших компаній у своїх службах на кшталт Google Flights чи Google Hotels.
При цьому, як пише видання, у ЄС від компанії можуть вимагати величезних штрафів в розмірі до 10% глобального річного доходу, якщо вона не буде дотримуватися встановлених правил.
Зі слів осіб, знайомих з ситуацією, попередні висновки ЄС можуть бути оприлюднені до кінця жовтня.
Водночас, час цих висновків ЄС може зміститися після зміни вищих посадових осіб в Європейській комісії. Остаточне рішення у справі має бути винесено до кінця березня наступного року.
Цього тижня юристи Google зустрілися з представниками комісії ЄС за закритими дверима, намагаючись зменшити занепокоєння наглядових органів Євросоюзу. Одна з пропозицій, висунута фірмою, включала введення нового дизайну вкладок пошуку Google, який надасть користувачам можливість переходу до альтернативних пошукових платформ.
Як ми повідомляли раніше, американський техногігант Apple програв судову боротьбу в європейських судових інституціях на 13 млрд євро у справі про сплату податків у Ірландії.
«Моя фінансова мета — накопичити $1 000 000, щоб мати пасивний дохід і жити на нього». Як айтішники витрачають гроші та в що інвестують
Зарплата айтішників в Україні — одна з найвищих. І ІТ-галузь під час війни — єдина галузь, яка зростає, попри війну. А айтішники — серед тих, хто найактивніше підтримують армію. Середній місячний донат айтішника становить 10% від зарплати, або $270. dev.ua вирішив розпитати айтішників, куди вони витрачають гроші й у що інвестують під час війни.