💳 Trustee Plus — твоя персональна картка європейського банку: 3 хвилини і 10 євро 👉
Олександр КузьменкоГроші
6 серпня 2024, 18:12
2024-08-06
За 7 місяців 2024 року гральний бізнес в Україні сплатив 9,8 млрд грн податків. Це майже втричі більше, ніж торік
Про це повідомив голова Комітету Верховної Ради з питань податкової політики Данило Гетманцев. Він зазначив, що процес детінізації може бути «не менш захопливим, ніж гральний бізнес».
«За сім місяців поточного року надходження від грального бізнесу склали 9,8 млрд грн — у 2,9 раза більше, ніж за аналогічний період 2023-го. Аналізуючи липень 2024 року, маємо підтвердження тенденції», — написав Гетманцев у своєму Telegram.
Він додав, що надходження минулого місяця склали 1,4 млрд грн, що в 3,5 раза більше, ніж було в липні 2023-го.
«Наголошу, що КРАІЛ так і не спромоглася досі запустити систему онлайн-моніторингу. Безпорадність потужного колегіального органу вже не дивує», — також відзначив Данило Гетманцев.
Нагадаємо, що наприкінці березня військовий 59-ї бригади Павло Петриченко написав про «ігрову епідемію» в ЗСУ й ініціював петицію на сайті Офісу Президента України, щодо обмеження роботи онлайн казино. Вона швидко зібрала необхідні для розгляду 25 000 підписів.
Які візи за кордоном можуть оформити цифрові кочівники: великий гайд по Digital Nomad у 30+ країнах світу
Адвокат, старший партнер Адвокатського об’єднання OfficiumLaw, Костянтин Буяло, написав докладну статтю про те, де айтішники можуть отримати Digital Nomand — візу для фрилансерів та робітників, які працюють віддалено, що надає її власнику право на проживання у певній країні протягом тривалого періоду. Розповідаємо найважливіше зі статті Костянтина на DOU.
«Моя фінансова мета — накопичити $1 000 000, щоб мати пасивний дохід і жити на нього». Як айтішники витрачають гроші та в що інвестують
Зарплата айтішників в Україні — одна з найвищих. І ІТ-галузь під час війни — єдина галузь, яка зростає, попри війну. А айтішники — серед тих, хто найактивніше підтримують армію. Середній місячний донат айтішника становить 10% від зарплати, або $270. dev.ua вирішив розпитати айтішників, куди вони витрачають гроші й у що інвестують під час війни.