🚀 Trustee Plus - картка європейського банку і криптогаманець. Встанови додаток 👉
Олександр КузьменкоГаджети
28 лютого 2024, 17:51
2024-02-28
«Це може змінити те, як люди дивляться "Формулу-1"». Зірковий автогонщик Макс Ферстаппен позмагався з FPV-дроном, здатним розвивати швидкість до 350 км/г
Компанія Red Bull повідомила, що вперше у світі дрону вдалося розвинути швидкість понад 300 км/год, щоби не відставати від боліда «Формули-1», який керував гонщик Макс Ферстаппен, протягом цілого кола.
Перегони відбулися 13 лютого 2024 року на британському автодромі Сільверстоун. Спеціально побудованим дроном Red Bull Drone 1, здатним розвивати максимальну швидкість в 350 км/год, керував відомий пілот Ральф «Шеггі» Хогенбірк.
Він протримався ціле коло за болідом найкращого гонщика команди Oracle Red Bull Racing — Макса Ферстаппена. «Це може змінити те, як люди дивляться „Формулу-1“. Я ніколи не думав, що побачу безпілотник, який мчить так швидко лише для того, щоб записати відео», — сказав вражений Ферстаппен.
«Коли ви бачите широкі, широкі кадри, ви втрачаєте уявлення про швидкість боліда. Існує так багато можливостей для вболівальників, що дрон, який знаходиться так близько, дозволить зануритися у весь цей процес. Я впевнений, що в недалекому майбутньому ми побачимо це як частину нашої трансляції», — каже колишній гонщик, а нині телекоментатор Девід Култхард.
Повідомляється, що на розробку унікального дрона, який нагадує мініатюрну ракету, пішло близько року. Наразі розробники хочуть додати йому можливість відтворювати високоякісний відеопотік, щоб його можна було використовувати його для прямих трансляцій.
Надалі Red Bull Drone 1 чекають тестування і доведення того, що цей він безпечний і надійний.
Спорт для айтішника: що таке трейлраннінг і де ним займатися. Розповідає СМО Woofz в Gismart Наташа Шахметова
«Навколо IT» — нова рубрика, в якій ми будемо збирати все корисне для життя айтішника, що не стосується його роботи.
Ми вже розповідали про теніс, танго, тріатлон і Ironman, велоспорт, біг та хайкінг. Сьогоднішня історія — про трейлраннінг від СМО Woofz в компанії Gismart Наталії Шахметової.
11 перегонів за глобальне панування. Людство увійшло в епоху суперконкуренції
Дехто з нас ще пам’ятає часи, коли в паперових газетах писали про «гонку озброєнь» між двома наддержавами: СРСР і США. З’являлися надзвукові літаки, міжконтинентальні ракети, водневі бомби.
Хочете повідомити важливу новину? Пишіть у Telegram-бот
Головні події та корисні посилання в нашому Telegram-каналі