🚀 Trustee Plus - картка європейського банку і криптогаманець. Встанови додаток 👉
Ігор Вишневський Гроші
12 грудня 2024, 08:00
2024-12-12
Маск вирвався на перше місце серед найбагатших людей світу. У скільки оцінюють його статки й що повпливало на їхнє збільшення
Технологічний магнат і політичний соратник новообраного президента США Дональда Трампа Ілон Маск став найбагатшою людиною світу, а його статки сягнули $400 млрд.
Як зазначає агенція Bloomberg, останнім каталізатором для збільшення його активів став інсайдерський продаж акцій приватної компанії SpaceX.
Це одномоментно збільшило чистий капітал Маска приблизно на $50 млрд, до $439,2 млрд.
Нагадаємо, що акції іншої компанії Маска Tesla Inc. зросли приблизно на 65% порівняно з передвиборчим періодом завдяки очікуванням, що Трамп спростить розповсюдження безпілотних автомобілів і скасує податкові преференції для електромобілів, що конкурують з Tesla.
Агентство також зазначає, що вартість стартапу штучного інтелекту xAI, що також належить Маску, з травня зросла більш ніж удвічі — до $50 млрд.
Напередодні інвестори домовилися придбати акції SpaceX на $1,25 млрд у співробітників, а згідно з оцінкою SpaceX стала найдорожчим приватним стартапом у світі вартістю приблизно в $350 млрд.
Ще навесні цього року Forbes оцінював власний капітал Маска у $195 млрд, а в рейтингу найбагатших людей він був другим після власника Louis Vuitton, Christian Dior і Sephora Бернара Арно.
Божество, зореліт, уламок планети: що людство знає про Місяць і як збирається туди повертатися
16 листопада 2022 року NASA успішно запустила місію Artemis 1 до Місяця. Ракета Space Launch System (SLS) і корабель Orion стартували о 8:47 за Києвом із космічного центру Кеннеді на мисі Канаверал. Задача корабля Orion — покрутитися навколо супутника Землі шість днів і повернутися на Землю, після чого можна запускати людей. Якщо все пройде успішно, уже за кілька років ми побачимо грандіозний камбек і реюньон людства на супутник Землі. Що ми знаємо про Місяць, чому так довго його ігнорували та як будемо повертатися — в оновленому завдяки успішному старту (нарешті!) суперексплейнері від dev.ua від 29 серпня 2022 року.
«У США тестувальник може отримувати $100 000 і навіть $500 000 на рік». Історія релокейту дніпровської IT-родини, де чоловік працює в EPAM, а дружина влаштувалася в Tesla
Марк і Вікторія Терещенки — IT-подружжя. Він працює на позиції Lead Test Automation Engineer у компанії EPAM, вона — Software QA Engineer у Tesla. У серпні 2021 року пара разом з 1-річним сином здійснила релокейт до США за L візою. Ми зв’язалися з українською родиною та поговорили про труднощі переїзду, зарплату в Америці та специфіку роботи в компанії Ілона Маска.