🚀💳 Trustee Plus - більше ніж криптогаманець з європейською платіжною карткою. Спробуй 👉
Марія БровінськаРобота
24 липня 2024, 09:13
2024-07-24
«Хто хоче „про**аться в складках мєстності“ — то не до нас. Працюємо в 15-50 км від лінії фронту». Айтівець, що служить в інженерному підрозділі, розповів, яких фахівців шукають і як потрапити на сслужбу
Петро Стасенко, що працював скрам-майстром в компанії TemaBit до початку повномасштабного вторгнення, а нині налагоджує роботу одного з інженерних підрозділів, розповів, як потрапити на службу в його колектив та яких фахівців там чекають.
Петро Стасенко, що працював скрам-майстром в компанії TemaBit до початку повномасштабного вторгнення, а нині налагоджує роботу одного з інженерних підрозділів, розповів, як потрапити на службу в його колектив та яких фахівців там чекають.
«Відчутна кількість людей за цей місяць, що був на півночі, зайшла до нас на контракт. Частина ще на навчанні чи чекають на погодження списків від ГенШтабу. Все ще шукаємо толкових людей в наш інженерний підрозділ- чоловіків і жінок», — написав він.
Стасенко описав критерії майбітніх побратимів та посестер.
солдатські посади- людина може підняти маскувальну сітку (двома руками), володіє базовою комп’ютерною грамотністю. Великий плюс якщо вже працювала з простором- архітектор, будівельник, прораб, ландшафтний дизайнер, тощо.
медичні посади- зіткнулися з відчутною нестачею. Не стільки по такмеду, скільки по звичайних битових медичних проблемах. Жара, літо, у людей тиск, сердце, люди після поранень і старшого віку. Готові брати з різним рівнем медичної освіти. Як на сержантські так і на офіцерські посади.
водії — особливо вантажних категорій і спецтехніки. Трошки дірки закрили, але все ще посади і необхідність в людях є.
механіки, працівники СТО, водії що більше люблять ремонтувати ніж їздити. Велика і незакрита потреба.
«Ми не пріорітетний для комплектування підрозділ, то до нас можна потрапити лише на контракт. Працюємо зазвичай на відстані 15-50 км від лінії зіткнення. Робимо дуже важливу справу, рятуємо життя. Працюємо багато. Хто хоче „проєбаться в складках мєстності“ — то не до нас. Пунк постійної дислокації — в центрі України. Наші вакансії є і на Лоббі Х, але поки трошки приховані. Шукайте в категорії „Командування Сил Підтримки“. Але найкращий і найшвидший спосіб- пишете мені в особисті, спілкуємось тут, передаю в наш відділ рекрутингу, вони супроводжують. Переможемо», — написав Стасенко.
«Шукаємо людину на посаду оператора-дешифрувальника». Айтівець, що вже рік служить в ЗСУ, оприлюднив кілька вакансій до свого підрозділу. Робота офісна за комп’ютером або з БПЛА
#Всратівакансії. ТОП-5 пропозицій про роботу, над якими глузують айтішники
Кількість вакансій в IT з початком війни скоротилася, та шедеврів серед них не поменшало. dev.ua зазвичай попросить дизайнерку Анну Лазурко, яка регулярно публікує у своєму LinkedIn вакансії з дивними та кострубатими описами та вимогами, робити добірку з таких «шедеврів». Ось тут можна почитати першу, другу та третю таку добірку.
Цьоготижнева добірка створена dev.ua за допомогою добре відомого у LinkedIn хештегу #всратівакансії. Насолоджуйтеся!
Два місяці пошуків, 80 відгуків, 12 співбесід і два офери. Як айтішник з Козятина із сертифікатом Google та двома пет-проєктами роботу шукав
Айтішник-початківець Максим Наталчук поділився в LinkedIn власним досвідом пошуку роботи. Хлопець, згідно профілю, працює National Information Management Officer (Data Analyst) в компанії iMMAP. Але омріяному оферу передував непростий шлях. З дозволу автора dev.ua публікує історію Максима про пошук роботи в IT.
«Незнання англійської можна пробачити тільки двірнику». HR в LinkedIn запитала про те, навіщо публікувати вакансії англійською. Ось що відповіли айтішники
HR з Дніпра Любов Ковалевська в LinkedIn обурилася тим, що компанії виставляють вакансії на джоб-сайтах англійською мовою. Айтішники швидко пояснили, в чому справа.