UNIT.City — місце, де люди працюють... КРАЩЕ! Обирай свій простір просто зараз 👉
Олег ОнопрієнкоГаряченьке
7 серпня 2025, 14:09
2025-08-07
Microsoft планує посилити політику повернення працівників до офісної роботи
Компанія може вимагати від співробітників працювати з офісу щонайменше три дні на тиждень, що є частиною ширшої тенденції в технологічній галузі щодо посилення вимог до продуктивності.
Компанія може вимагати від співробітників працювати з офісу щонайменше три дні на тиждень, що є частиною ширшої тенденції в технологічній галузі щодо посилення вимог до продуктивності.
Компанія Microsoft розглядає можливість посилити свою політику щодо відвідування офісу, і ці зміни можуть набути чинності вже в січні 2025 року, передає Business Insider.
Нова політика може запровадити від більшості співробітників штаб-квартири в Редмонді, штат Вашингтон, працювати в офісі щонайменше три дні на тиждень. Раніше, з кінця 2020 року, політика Microsoft дозволяла більшості співробітників працювати віддалено до 50% робочого часу, хоча на практиці вона була набагато гнучкішою.
Цим кроком Microsoft наслідує приклад інших великих технологічних компаній, таких як Meta та Google, які вже впровадили аналогічні правила.
Посилення політики віддаленої роботи є частиною ширшої тенденції в технологічній індустрії, яка включає зростання тиску на продуктивність працівників. Цього року Microsoft уже звільнила тисячі співробітників, яких визнали не надто ефективними, а також запровадила нову систему оцінки ефективності, що дозволяє швидше звільняти тих, хто не відповідає вимогам.
Фінансовий директор Microsoft Емі Гуд у внутрішній записці зазначила, що наступний рік вимагатиме «інтенсивності», підтверджуючи попереднє звернення генерального директора Сатьї Наделли про необхідність «відданості, наполегливості та старанної праці».
Представник Microsoft Френк Шоу підтвердив, що компанія розглядає можливість оновлення своїх гнучких робочих правил, але остаточних рішень поки не прийнято.