🚀💳 Trustee Plus - більше ніж криптогаманець з європейською платіжною карткою. Спробуй 👉
Марія БровінськаРобота
22 березня 2025, 09:19
2025-03-22
Ілон Маск змусив NASA запустити «застосунок щотижневих досягнень» для працівників агентства. Незгідних звітувати він шантажує звільненням
Американське космічне агентство NASA запустило «застосунок щотижневих досягнень» для своїх співробітників, щоб відстежувати їхню продуктивність. Так NASA виконує одну з вимог очолюваного Ілоном Маском Департаменту ефективності уряду (DOGE).
Американське космічне агентство NASA запустило «застосунок щотижневих досягнень» для своїх співробітників, щоб відстежувати їхню продуктивність. Так NASA виконує одну з вимог очолюваного Ілоном Маском Департаменту ефективності уряду (DOGE).
Як пише Bloomberg, який побачив надісланий працівникам NASA електронний лист, команда Ілона Маска в лютому надіслала електронні листи понад двом мільйонам федеральних службовців з вимогою щотижня звітувати про свої досягнення, інакше вони ризикували втратити роботу. Це схвилювало не тільки NASA, а й інші держустанови.
Новий застосунок для звітності в NASA має спростити процес звітності й створити «перелік особистих досягнень» для кожного працівника.
Про нього оголосили за кілька днів після того, як NASA закрило два своїх відділи та скоротило частину працівників, щоб виконати розпорядження президента США Дональда Трампа.
Таку вимогу урядовці розкритикували. Деякі міністри навіть порадили своїм підлеглим ігнорувати листи, бо такі звіти можуть становити загрозу для національної безпеки або містити секретну інформацію. Згодом у Білому домі США уточнили, що співробітників не звільнять за відмову надсилати звіти, і порадили дотримуватися вказівок керівників своїх установ.
Божество, зореліт, уламок планети: що людство знає про Місяць і як збирається туди повертатися
16 листопада 2022 року NASA успішно запустила місію Artemis 1 до Місяця. Ракета Space Launch System (SLS) і корабель Orion стартували о 8:47 за Києвом із космічного центру Кеннеді на мисі Канаверал. Задача корабля Orion — покрутитися навколо супутника Землі шість днів і повернутися на Землю, після чого можна запускати людей. Якщо все пройде успішно, уже за кілька років ми побачимо грандіозний камбек і реюньон людства на супутник Землі. Що ми знаємо про Місяць, чому так довго його ігнорували та як будемо повертатися — в оновленому завдяки успішному старту (нарешті!) суперексплейнері від dev.ua від 29 серпня 2022 року.
«У США тестувальник може отримувати $100 000 і навіть $500 000 на рік». Історія релокейту дніпровської IT-родини, де чоловік працює в EPAM, а дружина влаштувалася в Tesla
Марк і Вікторія Терещенки — IT-подружжя. Він працює на позиції Lead Test Automation Engineer у компанії EPAM, вона — Software QA Engineer у Tesla. У серпні 2021 року пара разом з 1-річним сином здійснила релокейт до США за L візою. Ми зв’язалися з українською родиною та поговорили про труднощі переїзду, зарплату в Америці та специфіку роботи в компанії Ілона Маска.