💳 Trustee Plus — твоя персональна картка європейського банку: 3 хвилини і 10 євро 👉
Олександр КузьменкоГроші
15 серпня 2024, 11:41
2024-08-15
Українські творці контенту зможуть виводити кошти з Buy Me a Coffee через Payoneer до листопада
Підтримка краудфандингової компанії Buy Me a Coffee повідомила, що сервіс продовжив термін підтримки системи для виплат Payoneer до 1 листопада 2024 року.
Про це повідомляє видання AIN.UA з посиланням на скриншот з відповіддю підтримки Buy Me a Coffee, який надала українська перекладачка, блогерка і співачка Eileen.
«Дякуємо, що звернулися до нас. Ми продовжили доступність Payoneer як методу виплат для авторів до 1 листопада 2024 року. Це означає, що ви можете продовжувати використовувати Payoneer з Buy Me a Coffee та перейти на альтернативний метод виплат до листопада. Для українських авторів ми пропонуємо банківські виплати через Wise, і поки що тисячі з них надають перевагу Wise для виплат», — йдеться у відповіді представника Buy Me a Coffee.
Оскільки попередній дедлайн завершувався 14 серпня, українські творці контенту отримали ще близько двох місяців на виведення коштів з Buy Me a Coffee. Раніше вони почали повідомляти про проблеми з виведенням коштів з Buy Me a Coffee. У сервісі пояснили це «нещодавніми змінами в політиці та ускладненням законодавчих вимог і санкцій», яких сервіс повинен дотримуватися через «20%» тимчасово окупованих територій України.
Co-founder та CEO Buy Me a Coffee Джіджьо Санні (Jijo Sunny) 8 серпня також говорив, що обмеження стосуються лише користувачів з тимчасово окупованих територій України, на які розповсюджується дія санкцій, а також нових українських користувачів.
«Якщо ви перебуваєте в зоні санкцій в Україні, то ми технічно не можемо здійснити виплату в будь-якому випадку. У такому випадку ми повернемо гроші — ми ніколи не тримаємо і не використовуємо кошти авторів. Крім того, я сподіваюся, що ви пам’ятаєте, що BMC — одна з небагатьох платформ, які підтримували Україну протягом останніх кількох років. Команда наполегливо працювала над тим, щоб це сталося, і вони заслуговують на краще, ніж слухати цю дезінформацію», — написав він X (Twitter).
У відповідь на запит dev.ua, в Buy Me a Coffee повідомили, що припиняють підтримку платіжних систем Wise і Payoneer, якими користувалися українці для виведення коштів на українські картки, через їхню «несумісність» із майбутніми функціями сервісу. Натомість українцям порадили виводити кошти через Stripe Express, однак Stripe не працює на території України.
У Національному банку припускають, що західні компанії додають Україну до переліку «заборонених юрисдикцій» через те, що в них немає джерела даних про статус територій України/офіційного переліку тимчасово окупованих російською федерацією територій України. Хоча подібний інструмент вже існує.
«Моя фінансова мета — накопичити $1 000 000, щоб мати пасивний дохід і жити на нього». Як айтішники витрачають гроші та в що інвестують
Зарплата айтішників в Україні — одна з найвищих. І ІТ-галузь під час війни — єдина галузь, яка зростає, попри війну. А айтішники — серед тих, хто найактивніше підтримують армію. Середній місячний донат айтішника становить 10% від зарплати, або $270. dev.ua вирішив розпитати айтішників, куди вони витрачають гроші й у що інвестують під час війни.