Рекомендовані канали, дні народження та вдосконалення інструментів модерації: 17 оновлень Telegram, які з'явились у квітні
У квітні Telegram додав 17 нових можливостей як для особистих сторінок, так і для груп та каналів.
У квітні Telegram додав 17 нових можливостей як для особистих сторінок, так і для груп та каналів.
У квітні Telegram додав 17 нових можливостей як для особистих сторінок, так і для груп та каналів.
В інтерфейсі пошуку зʼявилася нова вкладка «Канали», яка показує канали, на які підписані користувачі. На цій вкладці також є список рекомендованих каналів за схожою тематикою, де можна відкрити для себе нових авторів, говориться у блозі Telegram.
Переглянувши всі нові публікації у каналах, на які підписані, можна просто продовжити гортати для перегляду рекомендованих каналів.
У налаштуваннях тепер є розділ «Мій профіль», який дає змогу переглядати свій профіль так, як його бачать інші користувачі, та швидко змінювати та додавати будь-яку інформацію.
Також тепер можна прикріпити до 3 історій у верхній частині свого профілю.
Будь-хто може додати свій день народження до свого профілю. У це день кожен, хто відвідає профіль, буде зустрітий анімованим конфеті та купою повітряних кульок.
За замовчуванням дату народження бачать лише контакти. Як і інша інформація у профілі, дні народження мають гнучкі налаштування приватності, якими можна керувати в розділі Налаштування > Приватність і безпека > Дата народження.
Якщо користувач є власником каналу, тепер його можна додати до профілю. Над текстом про себе буде розміщено детальний передогляд останнього повідомлення каналу, який перенаправить відвідувачів до особистого проєкту, портфоліо чи блогу компанії в один дотик.
Власники колекційних імен можуть привʼязати їх до свого Telegram-акаунта або каналів, вказавши додаткові імена на сторінці профілю.
При натисканні на колекційне імʼя чи анонімний номер у чиємусь профілі тепер зʼявляється додаткова інформація про такий колекційний предмет — наприклад, коли його придбали та за скільки.
Колекційні предмети можна купувати та продавати на платформі Fragment, яка працює на блокчейні TON.
Можете ділитися своїм місцем розташування з окремими користувачами або цілими групами. Це дає змогу іншим відстежувати подорож або навіть встановити сповіщення про ваше прибуття.
Тепер можна додати більше часу до показу поточного місця розташування, яким діляться. Також друзі та рідні можуть відстежувати пересування протягом тривалого часу, для цього зʼявилася нова можливість ділитися своїм місцем розташування на невизначений час, доки самі її не вимкнете.
Щоб почати ділитися своїм місцем розташування, потрібно відкрити меню вкладень в особистому чаті або групі та вибрати Розташування > Поділитися моїм маячком на….
Можна керувати сповіщеннями про реакції на повідомлення. Це оновлення також упроваджує сповіщення про реакції на історії. Нові параметри доступні в Налаштуваннях > Сповіщення та звуки > Реакції.
Переслані повідомлення тепер показуються іззображенням профілю користувача, від якого вони були переслані.
Можна обмежити коло осіб, які можуть посилатися на акаунт при пересиланні, тоді зображення профілю не показуватиметься у повідомленнях, які були переслані.
Користувачі Premium тепер можуть додавати до опитувань анімовані та користувацькі емоджі.
Адміністратори груп тепер можуть вибирати кілька повідомлень і виконувати кілька модераційних дій одночасно з максимальною ефективністю — у новому меню з окремими параметрами для кожної дії та користувача.
У меню також є параметри для обмеження дозволів користувачів замість того, щоб одразу блокувати їх у спільноті.
Адміністратори груп із понад 200 учасниками можуть також увімкнути агресивну фільтрацію спаму, щоб автоматично виявляти й обмежувати проблемних користувачів у своєму чаті.
Розділ «Недавні дії» дає змогу адміністраторам груп переглядати важливі події, що відбулися в чаті протягом останніх 48 годин, — наприклад, видалення або зміна повідомлень та дії адміністраторів.
З цим оновленням недавні дії стали компактнішими, а схожі дії одного й того ж адміністратора тепер згруповані разом. Адміністратори також бачитимуть відповіді й те, до яких гілок належать повідомлення в «Недавніх діях».
Адміністратори каналів тепер мають додатковий спосіб керування реакціями — вибір максимальної кількості типів реакцій на публікацію.
Це дає каналам змогу часто змінювати список доступних реакцій (наприклад, додавати щось доречне до свята), без купи великодніх кроликів, що зʼявляються на минулих публікаціях.
За замовчуванням підписка на Telegram Premium приховує рекламу в каналах. Якщо хочете її бачити — чи для того, щоб перевіряти власну рекламу, чи для того, щоб допомагати каналам отримувати винагороди, — у розділі Налаштування > Telegram Business зʼявився новий перемикач для показу спонсорованих повідомлень навіть за наявності підписки.
Під час перегляду історій користувачі Premium можуть активувати анонімний режим у меню історії, щоб приховати свої недавні перегляди й продовжувати приховувати перегляди протягом наступних 25 хвилин.
Тепер також можна активувати анонімний режим зі списку чатів. Для цього потрібно просто натиснути та утримувати історію у стрічці й вибрати «Дивитися анонімно». Це відкриє історію, не додаючи користувача до списку переглядів навіть на секунду, а також увімкне анонімний режим.
Переглядаючи групи, в яких увімкнено гілки, можна потягнути вгору від нижньої частини екрана, щоб перейти до наступної непрочитаної гілки.
Кросплатформний застосунок Telegram для компʼютера тепер підтримує можливість «Миттєвого перегляду» для вебсайтів, відкриваючи сторінку та всі медіафайли в ній безпосередньо у вашому застосунку з нульовим часом завантаження.
Нещодавно запрацювала нова система винагород для власників каналів — Telegram ділиться 50% доходу від реклами, показаної на каналах. Виведення коштів на платформі Fragment уже доступне для відповідних каналів — і жодних комісій.
Користувачі можуть просувати свій канал або бота, створюючи спонсоровані оголошення на Рекламній платформі Telegram, що працює на блокчейні TON.