🚨⚡🚨 Біткоін по $100к. Час встановлювати Trustee Plus і випускати картку для розрахунків безкоштовно 👉
Олександр КузьменкоГроші
26 листопада 2024, 18:53
2024-11-26
Платіжний сервіс Payoneer почав повідомляти українців про зміни у виведенні грошей
Видання ITC повідомляє, що платформа обробки онлайн-платежів Payoneer почала відправляти своїм користувачам в Україні листи про зміни, які почнуть діяти на початку наступного року. Що вони передбачають?
Ці зміни будуть впроваджуватися відповідно до нових українських банківських правил, згідно з якими з 27 січня 2025 року користувачі не зможуть виводити кошти на номери платіжних карток, емітованих українськими банками. Користувачів закликають оновити свої платіжні реквізити в налаштуваннях облікового запису Payoneer.
«Щоб запобігти будь-яким перебоям у виведенні коштів, будь ласка, якнайшвидше оновіть ваші банківські реквізити в акаунті Payoneer відповідно до стандарту IBAN (Міжнародний номер банківського рахунку)», — вказано в листі.
Оскільки банківські картки вже мають номер рахунку IBAN, відкривати новий рахунок не потрібно. Але буде необхідно внести номер наявного рахунку в форматі IBAN.
IBAN — це міжнародний номер банківського рахунку, який складається з літер UA та 29 символів (літери та цифри). Міністерство цифрової трансформації України створило на своєму сайті інструкції для більшості українських банків, які дозволяють дізнатися номер IBAN свого рахунку.
Наприклад, щоб дізнатися IBAN в «Приватбанк» потрібно:
У «Приват24» (Обрати карту натиснувши на її зображення –> Зайти в керування картою натиснувши на «шестерню» вгорі екрану –> Обрати «Реквізити»).
У терміналі самообслуговування (меню «Мої налаштування» –> «Отримати реквізити»).
У банкоматі (меню «Інші операції» –> «Мої налаштування» –> «Ще налаштування» –> «Реквізити для поповнення картки»).
За телефоном служби підтримки 3700.
Для monobank потрібно натиснути на головному екрані «Поповнити свою карту», а в меню «за реквізитами в Україні» затиснути поле IBAN.
«Моя фінансова мета — накопичити $1 000 000, щоб мати пасивний дохід і жити на нього». Як айтішники витрачають гроші та в що інвестують
Зарплата айтішників в Україні — одна з найвищих. І ІТ-галузь під час війни — єдина галузь, яка зростає, попри війну. А айтішники — серед тих, хто найактивніше підтримують армію. Середній місячний донат айтішника становить 10% від зарплати, або $270. dev.ua вирішив розпитати айтішників, куди вони витрачають гроші й у що інвестують під час війни.
Не тільки Metro та S.T.A.L.K.E.R. 31 українська гра до 31-річчя Незалежності України
31 рік незалежності України — це ще й 31 рік самостійності та нової епохи всієї української творчості. Стосується це й відеоігор. Адже за три десятки років українці встигли створити різні ігри на будь-який смак.
Тож на честь Дня Незалежності ми вирішили згадати 31 гру від українських розробників. І нехай без очевидних Metro та S.T.A.L.K.E.R. не обійшлося, одними ними справа не обмежується. Є тут і призабуті шутери із зовсім іншого часу, і перспективні сучасні проєкти, і вкрай незвичайні інді.
Багато місцевих відеоігор ви можете придбати на фестивалі українських ігор у Steam, тож якщо щось зацікавило — не забудьте перевірити.
Хочете повідомити важливу новину? Пишіть у Telegram-бот
Головні події та корисні посилання в нашому Telegram-каналі