UNIT.City — місце, де люди працюють... КРАЩЕ! Обирай свій простір просто зараз 👉
Валентин ШнайдерГроші
20 жовтня 2025, 11:43
2025-10-20
PlayCity наклало по 4,8 млн грн штрафу на трьох інстаграм-блогерок за рекламу нелегальних казино
Державне агентство PlayCity застосувало штрафи до трьох блогерок Instagram (по 4,8 млн грн кожній) за систематичне просування нелегальних онлайн-казино в Stories.
Державне агентство PlayCity застосувало штрафи до трьох блогерок Instagram (по 4,8 млн грн кожній) за систематичне просування нелегальних онлайн-казино в Stories.
Як повідомив керівник агентства Геннадій Новіков у дописі у Facebook, порушення стосуються акаунтів @gilka_oleksandra, @lidiya_roma та @konstantynova.vladyslava. Моніторинг соцмереж зафіксував серії історій із «виграшами», емоційними закликами «спробувати удачу» та реферальними посиланнями, маскованими під «для моїх» чи «забирай собі».
У відомстві вважають, що така реклама вводить людей в оману: контент мав ознаки фейкових «успіхів» і формував позитивний образ азартних ігор. Окремо наголошено на ризику охоплення неповнолітніх, оскільки Stories часто бачать аудиторії молодші за 18 років. За кожне з виявлених порушень призначено штраф у розмірі ₴4,8 млн. Агентство просить надсилати приклади підозрілої реклами на [email protected], щоб пришвидшити реагування.
Реклама азартних ігор в Україні дозволена лише за дотримання чітких правил: заборонені звернення до неповнолітніх, обіцянки «легких» грошей, маскування промо під «пораду» або «особистий досвід», а також популяризація нелегальних сервісів. Порушення тягне штрафи та блокування матеріалів. У PlayCity додають, що працюють із повторними кейсами системно й готові взаємодіяти з ігровими платформами.
Раніше dev.ua писав про те, як державне агентство PlayCity оштрафувало блогерку Даріану Корецьку на 4,8 млн грн за незаконну рекламу онлайн-казино. Перевірка БЕБ довела, що «виграш» був вигаданим.
«Після випуску про IT-Generation хочеться зробити тред про те, як IT-школи вас най**ують». Відомий IT-блогер Діма Малєєв розповів, що думає про IT-освіту
Відомий IT-блогер Діма Малєєв розповів своє ставлення до IT-курсів, які наразі продукуються в Україні. «Після сьогоднішнього випуску про IT-Generation, хочеться зробити невеликий тред про те, як IT-школи вас най**ують, продаючи курси, які вам ніяк не допоможуть. І навіть якщо ви виграєте грант від програми — ви просто згаєте час», — написав він у Twitter.
Публікуємо його допис із частковою цензурою.
PRO і CONTRA: чи варто працювати в гемблінгу? Що кажуть айтішники про роботу в азартному IT
На форумі DOU точиться дискусія про те, чи варто йти працювати в гемлінгові компанії розробникам та айтішникам нетехнічних спеціальностей. Думки коментаторів розділилися на два табори: ті, хто нічого поганого в роботі в гемблінг-індустрії не мають, і ті, хто категорично проти такої співпраці. Публікуємо найцікавіші аргументи.
Блогер обурився «протидії російської мови» у Львові – на нього почали полювання. Чим завершився мовний скандал на заході України
Харківський блогер Дмитро Городецький, який з початку повномасштабної війни з росією мешкає у Львові, опублікував трихвилинне відео, у якому обурився ставленням до російської мови у місті. На це жорстко відреагував місцевий бізнесмен і власник футбольного клубу «Рух» Григорій Козловський. Розповідаємо головне про мовний скандал.
Хочете повідомити важливу новину? Пишіть у Telegram-бот
Головні події та корисні посилання в нашому Telegram-каналі