Фахівчиня з найму у SoftServe Ольга Якимчук показала, як за допомогою штучного інтелекту полегшити кандидатам пошук релевантних пропозицій про роботу.
«Ділюсь лайфхаком, який, сподіваюсь, спростить життя тим, хто шукає роботу. Так, завдяки функції Deep Research, ChatGPT тепер може виконувати складні дослідження, аналізуючи дані з інтернету, та для прикладу, на основі вашого CV знайти релеватні вакансії», — написала вона і додала скриншот.
«Додавайте CV, прописуйте ваші параметри пошуку та яким чином мають бути сформовані результати, та зберігайте свій час», — зауважила фахівчиня.
За словами Ольги, така вправа показала їй довгий список вакансій. Втім, вона рекомендує вказувати по одному сайту для пошукового запиту. «Тоді ШІ сфокусується на одному, так буде якійсніший пошук», — зазначила спеціалістка.
Вона додала, що в результаті експерименту не отримала старих вакансій, які вже неактуальні. «Але ви завжди можете скорегувати свій запит, зазначивши, наприклад рамки щодо постингу вакансій», — нагадала фахівчиня.
Нещодавно свій досвід пошуку роботи за допомогою штучного інтелекту описував Unity Game Developer Марк Цемма. Йому вдалося отримати оффер.
«7 компаній і вакансій знайшов завдяки ChatGPT. Вручну шукав би їх набагато довше». Розробник поділився результатом пошуку роботи за півтора місяця. Спойлер: вже отримав job offer
«Радуйтесь, що поки не просять джуна платити за те, щоб його взяли на роботу». Айтівці в Threads обговорюють зарплату джунів: «Камон, $500 — це ж типу 21 000 грн. Ну це дуже мало». Згодні?
«Попрацюй на циркулярці. Відріже кілька пальців. І вийдеш». Айтівець запитав, як вийти з IT раз і назавжди. Варіанти, запропоновані користувачами Threads, вражають
«Чи є у мене талант, якщо комп’ютер може імітувати мене?». Штучний інтелект пише книги авторам Amazon Kindle. The Verge поспілкувався з авторами та виявив багато цікавого
Письменники-романісти використовують штучний інтелект для створення своїх творів. Видання про технології The Verge поспілкувалося з письменницею Дженніфер Лепп, яка випускає нову книгу кожні дев’ять тижнів, й дізналося про те, як працює штучний інтелект для написання романів. Наводимо адаптований переклад статті.
Хочете повідомити важливу новину? Пишіть у Telegram-бот
Головні події та корисні посилання в нашому Telegram-каналі