🚀 Trustee Plus - картка європейського банку і криптогаманець. Встанови додаток 👉
Вікторія ГорбікСтартап
8 січня 2025, 12:05
2025-01-08
Навесні ШІ-стартап Wantent, який запустили науковці КПІ, планує випуск SaaS-версії продукту. Який виторг очікують у 2025 році
ШІ-стартап з аналізу реакцій глядачів на відеоконтент Wantent, співзасновником і CEO якого став колишній студент КПІ ім. Ігоря Сікорського Олексій Шалденко, повідомив про плани, які має бізнес на 2025 рік.
Wantent готує випуск SaaS-версії продукту, якою клієнти зможуть користуватися самостійно. Випуск нового продукту планується навесні 2025 року, пише Forbes, посилаючись на слова Олексія Шалденка. Новий продукт повинен стати приблизно вдвічі дешевшим за наявні алгоритми тестування відео, якими користується ШІ-стартап.
За наявними даними, тестування короткого відео коштує $5000–10 000, великого проєкту — до $10 000–30 000.
Згодом Wantent планує замінити живих глядачів, реакції яких аналізують під час перегляду відеоконтенту, на створену за допомогою штучного інтелекту синтетичну аудиторію та цифрові портрети глядачів.
Наступним етапом розвитку стартапу Олексій Шалденко назвав персоналізовану рекламу, створену за допомогою ШІ під кожного користувача. Emotional Intelligence Engine, новий продукт, що тільки розробляється, зможе аналізувати відеоконтент і реакції глядача і вбудовувати рекламу для нього безпосередньо під час перегляду реклами чи фільму.
«Ми валідували це з Gartner, вони кажуть, що це може бути наступний виток персоналізації реклами», — каже Шалденко.
На кінець 2024 року Wantent із залученими інвестиціями у $1 млн оцінили у $10 млн. За 2025 рік стартап планує отримати виторг до $6 млн. Під час наступного раунду серії A Wantent націлені залучити фінансування щонайменше на $5 млн від американських інституційних інвесторів або венчурних підрозділів великих медіагруп.
Вас також кусають комарі? Розповідаємо про пристрій від українських стартаперів, який може цьому зарадити
Як зауважив нещодавно один військовий, якой побажав залишитись невідомим, орки, може, й не поцілять, а комарі точно зʼїдять. І від них потерпають зараз багато українців.
Позбавитись від комарів назавжди ефективно й екологічно допоможе гаджет Mosqitter. Цей стартап заснували дві українки — Анастасія Романова та Ольга Дьячук.
Ми вирішили нагадати, що може Mosqitter, про принципи його роботи та особливості, на злобу дня.
(текст від 21 жовтня 2021 року)
Кнопка здоров'я. Українці розробили систему, яка рятує пацієнтів стаціонару від смерті. Вони - переможці IT Arena Lviv 2022
Медичний психолог, який переїхав в Україну з Москви в 2014 році, Іван Осадчий, придумав систему, яка допомагає медсестрі і пацієнтові не втратити один одного в стаціонарі. Його стартап knopka вже працює в декількох лікарнях понад три роки не лише в Україні, а й у Польщі.
Повторюємо історію стартапу-переможця IT Arena Lviv 2022. Текст від 28 вересня 2022 року.