Анна НагорнаДопомога
15 квітня 2022, 16:17
2022-04-15
Волонтер і СЕО Satu.kz збирає кошти на оптику і саундмодератор для розвідників ЗСУ та партизанів
СЕО проекту Satu.kz (найбільший в Казахстані маркетплейс, який розвиває українська IT-компанія EVO) Максим Мельник наразі збирає кошти на потреби розвідників ЗСУ та партизанів, що боронять Україну і Чернігівщину зокрема.
СЕО проекту Satu.kz (найбільший в Казахстані маркетплейс, який розвиває українська IT-компанія EVO) Максим Мельник наразі збирає кошти на потреби розвідників ЗСУ та партизанів, що боронять Україну і Чернігівщину зокрема.
Мельник написав, що з початку війни вони з друзями власними силами відправили хлопцям 2 автомобілі, бронежилети, одяг та спеціальні «приблуди» для знищення ворогів. Справлялися самі.
Але зараз потреби захисників змінились. Вони стали більш вузьконаправлені і дороговартісні, а запитів таких багато.
Щось на кшталт, саундмодератора Ase Utra SL7 CeraKote. Це така штука, що допомагає тихо на відстані застрелити орка. Або ж нічний оптичний приціл Termal Scope Guide. Теж щоб застрелити орка, але вночі.
«Розумію, що всі ми „схудли“ за час війни, але зараз такий час… Тим хто в тилу — треба допомагати нашим захисникам», — написав Максим.
Збір коштів організовано на платформі, яку створила EVO. Допомогти на оптику можна на цій сторінці.
Також Мельник прикріпив до поста фотографії «роботи» тих, для кого збираються кошти.
«На фото нижче ви можете побачити БЕХу, яку захопили наші хлопці. Ну і результати снайперської роботи наших партизанів. Ну і ще є багато чого цікавого, чого я не можу показати», — написав він.
Тушонка замість броніків. Audit manager з Parimatch Tech обрав для себе нетиповий вид підтримки армії: ось його історія
Олександр Ткач — Audit manager в Parimatch Tech — під час війни розширив свою діяльність, ставши волонтером. Проте його сфера відповідальності — не пошук та закупівля бронежилетів чи тепловізорів. Олександр готував для воїнів їжу, а саме — тушонку. Ось його історія.
«Перші два місяці ми проводили кошти через криптовалюту USDT, а потім курс почав зростати». Історія айтішника-криптоволонтера, який залучив понад 1 млн грн для ЗСУ
Сергій Собур, Test Lead, Principal QA Engineer у компаніх Levi9, активно волонтерить з 2015 року. Нині ж він з другом налагодив поставки потрібного для армії оптичного обладнання та інших важливих речей з Нідерландів, Польщі, а також Чехії, Данії та Туреччини. Донати на армію Собур збирає не тільки в гривні, а й в крипті — так легше пересилати гроші за кордон для купівлі потрібного.
Сергій розповів dev.ua, як він суміщає роботу із волонтерством, що найскладніше у цій роботі та які секрети волонтерської роботи він встиг пізнати.