🚀💳 Trustee Plus - більше ніж криптогаманець з європейською платіжною карткою. Спробуй 👉
Марія БровінськаВійна
22 травня 2024, 12:48
2024-05-22
«Коли отримали повістку — бігати вже пізно, течія понесе». Штаб-сержант інженерного підрозділу розповів, як потрапити на службу до конкретного підрозділу, та назвав фахівців, яких наразі шукають
Штаб-сержант сучасного інженерного підрозділу, який до мобілізації обіймав посаду Scrum master, Петро Стаценко, розкрив алгоритм, за яким можна потрапити на службу в його підрозділ, та назвав фахівців, яких наразі шукають.
Штаб-сержант сучасного інженерного підрозділу, який до мобілізації обіймав посаду Scrum master, Петро Стаценко, розкрив алгоритм, за яким можна потрапити на службу в його підрозділ, та назвав фахівців, яких наразі шукають.
«Бачу, що товариство трошки прокинулося щодо мобілізації. Хтось збирається іти, хтось вже доєднався, хтось категорично проти, хтось ще визначається. То додам і свою перспективу і пропозицію», — написав Петро.
Чоловік служить вже понад два роки. З початком повномасштабного вторгнення повернувся з Німеччини, долучився до оборони, хоч до цього не мав досвіду військової служби.
«Пройшов шлях мінометника-командира міномету-інструктора. Вважаю, що рішення прийняв вірне. Кажу це без зайвої бравади або героїзму. Зараз на посаді штаб-сержанта в дуже важливому і сучасному інженерному підрозділі. Випадкових людей в колективі немає», — каже він.
Наразі, за словами Петра, насамперед підрозділу потрібні водії, зокрема, кермувальники спецтехніки, екскаваторів. Також великий запит на людей робітничих спеціальностей (особливо досвід роботи з деревом), інженерів, механіків, медиків та архітекторів.
«Дуже вітається просторове і творче мислення. Чого у нас немає — зайвої воєнщини. Що у нас є — багато результативної роботи», — додав Петро.
Військовослужбовець зазначив, що наразі його підрозділ не є пріоритетним на поповнення, тому може залучати кандидатів лише на контракт.
«Контракт можна підписувати по суті до кінця особливого стану/оголошення демобілізації», — пояснює Петро.
Він також розповів алгоритм приєднання до підрозділу.
Зв’язуєтесь з підрозділом, кандидат проходить співбесіду, уточнює, чи умови влаштовують, наш рекрутинг уточнює, чи підходить людина нам.
Кандидат надає свою згоду та дані для виписки рекомендаційного листа (відношення).
Підрозділ подає на Генеральний Штаб клопотання про долучення його саме до нашого підрозділу.
Лише ПІСЛЯ отриманого погодження від ГШ кандидат з відношенням йде в ТЦК, проходить ВЛК, збирає документи.
Якщо кандидат має військовий досвід і відповідну військово-облікову спеціальність — направляється одразу у конкретну військову частину. Якщо не має — то спочатку проходження базового навчання, а потім гарантовано до нас.
«Якщо ви або ваші близькі серйозно розглядаєте варіанти — допоможіть їм прийняти рішення, поки ТЦК не прийняло це за них. Коли отримали повістку — бігати буде вже пізно, течія понесе. Жінок теж беремо на всі посади яким кандидат відповідає, тут гендерна рівність повна», — зазначив штаб-сержант.
Німеччина передасть Україні 14 наземних безпілотників THeMIS. Що це за машини та як вони працюють
Німеччина передасть Україні 14 наземних безпілотників THeMIS. Імовірно, 7 таких транспортних засобів прибудуть до України до кінця цього року, вони призначені для евакуації поранених. Інші очікуються у 2023 році — їх будуть використовувати для очищення доріг. Нагадуємо, що це за зброя і що вона вміє.
Атлас зброї: Німеччина передає захисникам чергові MARS II. Які ще РСЗВ отримала Україна від західних партнерів та як вони працюють
Федеральне міністерство оборони Німеччини повідомило у Twitter, що у найближчі кілька тижнів Україні будуть передані чергові системи залпового вогню MARS II.
Раніше ми розповідали про те, які РСЗВ партнери надіслали на допомогу українським воїнам. Нагадуємо про це знову.
(Текст від 26 липня)
На український ударний дрон PUNISHER зібрали понад 1,3 млн грн. Що може гроза командних центрів ворога
Дмитро Томчук повідомив, що найлегші та найменші ударні дрони PUNISHER, які не мають аналогів у світі, тепер коштують $70 000. Виробник додав у комплекс ще одного безпілотника, і тепер їх там два. Дмитро пише, що Юлія Черешня та Павло Харузов зібрали на комплекс більше 1,3 млн грн.
Раніше він розповів журналісту dev.ua, що вміють ці «пташки», та чому саме вони можуть переламати хід війни на користь України.
(текст від 1 червня 2022 року)
США в черговому пакеті допомоги надасть Україні дрони Switchblade 600. Подробиці про ці та інші «пташки», якими користуються українські захисники
Серед списку допомоги, яку пропонує Пентагон, є дрони-камікадзе Switchblade 600, які офіційний Київ просив передати раніше.
Контракт на дослідження та розробку для 10 дронів SwitchBlade 600 виробника Aerovironment, очікується протягом наступних 30 днів, заявила прес-секретар Пентагона Джессіка Максвелл в електронному листі до News Defense.
Ми зібрали список дронів, які використовують українці проти ворога, в тому числі і подробиці про Switchblade 600.
(текст від 17 травня 2022)