Сьогодні НБУ міг відновити платежі WayForPay. Але, схоже, затримка продовжиться. Що придумала компанія
Продуктом компанії щомісячно користуються 10 000-12 000 сайтів та приблизно 35 000 підприємців.
Продуктом компанії щомісячно користуються 10 000-12 000 сайтів та приблизно 35 000 підприємців.
Продуктом компанії щомісячно користуються 10 000-12 000 сайтів та приблизно 35 000 підприємців.
На днях платіжний сервіс WayForPay повідомив, що партнерські банки призупиняють роботу із ним через затримку з боку Національного банку України у розгляді продовження ліцензії. До моменту видачі ліцензії приймання платежів у сервісі призупинено.
НБУ продовжує розгляд пакетів документів, поданих учасниками ринку до 1 травня в межах процесу переліцензування. Орієнтовним строком отримання ліцензії ТОВ «Вей фор пей» було 5-те травня 2023 року (п’ятниця). Проте в цей день (на момент написання новини), ситуація не змінилася. Продуктом компанії щомісячно користуються 10 000-12 000 сайтів та близько 35 000 підприємців.
У компанії пропонують альтернативне рішення щодо платежів. Якщо у вас є активний мерчант у сервісі LiqPay або у Райффайзен Банк Аваль, то можемо підключити прийом платежів через вказані сервіси. Без додаткових інтеграцій.
WayForPay не бере жодної комісії, тому буде застосована комісія мерчанту LiqPay або у Райффайзен Банк Аваль, яка буде зніматися вказаними сервісами. Відшкодування також буде проведено цими сервісами.
Що буде працювати у WayForPay:
— Прийом платежів через WayForPay.
— Статистику за платежами можна переглядати у кабінеті.
— Є можливість робити повернення, холдування, списання холдування.
Платіжні методи на сторінці будуть доступні ті, які налаштовані у магазинах LiqPay або у Райффайзен Банк Аваль. Якщо користувач бажає, щоб WayForPay переналаштував прийом платежів для його магазину, він може звернутися до підтримки сервісу.
Крім Wayforpay НБУ не подовжив ліцензії таким сервісам, як: «Глобал Мані», «Пейран», Paycell, PayTech, FinPay та іншим. Wayforpay не припиняє пошуки рішень для повноцінного відновлення прийому платежів. Також, сподіваємося на розуміння з боку НБУ, що затримка видачі ліцензії впливає на діючий український бізнес.