Олександр КузьменкоРобота
21 листопада 2023, 14:25
2023-11-21
UPD. У компанії Star виникли труднощі з виплатою зарплат. Раніше працівникам пропонували неоплачувану відпустку або звільнення — анонімні джерела
Міжнародна консалтингова компанія Star (раніше відома як Cogniance) вже майже два місяці затримує зарплати. Повідомляється, що перші затримки з’явилися влітку — тоді грошові компенсації затримували на 2–4 тижні.
Міжнародна консалтингова компанія Star (раніше відома як Cogniance) вже майже два місяці затримує зарплати. Повідомляється, що перші затримки з’явилися влітку — тоді грошові компенсації затримували на 2–4 тижні.
Цю інформацію розповсюдив Telegram-канал «Підслухано в IT», який не називає джерел. За його інформацією, у Star пояснюють, що виплати затримує основний замовник.
«У компанії постійно обіцяють виправити проблему, але потім знову йдуть затримки. Перегляди зарплати давно заморожені», — стверджується в повідомленні.
Згодом канал опублікував повідомлення від нібито колишнього працівника, який влаштувався на роботу в Star весною цього року. За його словами, тоді «умови були хороші, платили вище ринку».
«Проєкт (внутрішній продукт) розвивався, і його збирались виділяти в окрему компанію з дуже жирним бюджетом. Але пройшов місяць, нас усіх покликали на олхендс-дзвінок і раптово оголосили, що проєкт закривають через фінансові проблеми, бенча немає, а для стафу є дві опції: неоплачувана відпустка або звільнення з виплатою 2 зарплат», — стверджує цей співробітник.
Він стверджує, що обрав звільнення та отримав виплату, хоч й із запізненням. «Очевидно, проблеми з фінансами у компанії так і продовжуються», — говорить колишній анонімний працівник Star.
В описі Star вказано, що вона має офіс у Києві та працює для компаній у різних галузях, серед яких є автомобільна промисловість, медичні технології, фінансові та рекламні технології. Серед клієнтів компанії — Lufthansa, NTT Data, Payy, Zeiss, Xerox, Panasonic, Walmart, Analog Devices, BMW Group, SAIC, NIO, Skin Analytics, Lotus і Dolby.
UPD. Компанія Star відповіла на запит dev.ua і надала коментар із приводу ситуації із заробітними платами. Ми публікуємо його повністю:
«Ми визнаємо негативний вплив світової кризи на певні функції нашого бізнесу, та на жаль, на наших працівників. Як і більшість наших колег у технологічному секторі, ми стикаємося зі складними макроекономічними та геополітичними викликами.
Попри це, наші зобов’язання перед нашою командою в Україні та по всьому світу залишаються незмінними. Ми відкрито та проактивно комунікуємо з нашими працівниками по всіх питаннях, щоб тримати кожного члена команди в курсі подій.
За останні 15 років Star зарекомендувала себе, як чесний і порядний роботодавець. Ми завжди шукали та підтримували найкращі таланти в країні, пропонуючи зарплати, що відповідають або перевищують рівень на ринку та комплексний пакет переваг, який включає необмежені відпустки, медичне страхування, абонементи у фітнес-клуби, коучінг, підтримку психологів, професійне навчання та багато іншого.
У ці важкі часи ми залишаємося відданими нашим цінностям і принципам роботи. Нашим фокусом завжди є добробут наших працівників, і вирішення цих тимчасових проблем є нашим пріоритетом».
«Зарплата, як в АТБ — це не IT. Можна було і не вчитись». Розробник отримав оффер на першій же співбесіді, та відразу відмовився від нього. Ось три причина такого кроку
Професії у геймдеві. Хто такий левел-дизайнер і як ним стати?
Ми продовжуємо нашу рубрику, присвячену професіям у геймдеві. Тема нового матеріалу в ній — левел-дизайн. Його вважають підвидом геймдизайну, але все-таки практично кожна студія хоче окрему людину на позицію левел-дизайнера. Адже у цій спеціальності вистачає своїх нюансів та особливостей.
Розібратися з ними всіма нам допоміг досвідчений левел-дизайнер зі студії Fractured Byte Дмитро Нестеренко. Також він веде свій блог Game Designer Notes про геймдизайн в цілому, в якому розбирає багато цікавих нюансів розробки ігор.