🚀 Trustee Plus - картка європейського банку і криптогаманець. Встанови додаток 👉
Олександр КузьменкоГаджети
17 квітня 2024, 17:52
2024-04-17
Компанія SpaceX Ілона Маск почала боротися з нелегальним продажем терміналів Starlink
SpaceX почала блокувати користувачів, які підключаються до її супутникового інтернету Starlink із країн, де компанія офіційно не працює. У WSJ вважають це першими кроками до закриття «чорного ринку» Starlink, послугами якого, зокрема, користуються російські окупанти.
Однак поки йдеться про користувачів Starlink у Судані, Зімбабве та Південній Африці, які днями отримали електронні повідомлення від компанії з попередженням про те, що їхній доступ до послуги буде припинено до кінця місяця.
В електронних листах, із якими ознайомився The Wall Street Journal, зазначалося, що використання Starlink у районах, де це не було схвалено місцевими регуляторами, суперечить умовам надання послуг компанії.
«Доступність наших мобільних тарифних планів залежить від різних факторів, у тому числі від дозволів регуляторних органів», — йшлося в цих листах. Вони були надіслані через кілька днів після того, як WSJ опублікував розслідування про зростання «чорного ринку» Starlink, який дозволив користувачам, включно з російськими військовими підрозділами, що воюють в Україні, обійти регуляторні обмеження щодо Starlink.
Помічник міністра оборони США з питань космічної політики Джон Пламб заявив, що представники Пентагону, України та SpaceX працюють над тим, щоб запобігти використанню російськими окупантами систем Starlink на українській території.
«Starlink — це комерційний продукт. Він доступний на комерційному ринку. Безумовно, росія не має жодних проблем з тим, щоб намагатися купити щось на чорному ринку», — сказав він.
Нагадаємо, що раніше The Wall Street Journal розповів про те, що російським окупантам часто не вистачало необхідного обладнання для зв’язку зі своїми командирами. Накази, які передавалися за допомогою рацій, глушилися або перехоплювалися Україною, що робило солдатів рф легкою мішенню на полі бою. Але використання Starlink на тимчасово окупованих територіях значно полегшило життя росіянам.
Божество, зореліт, уламок планети: що людство знає про Місяць і як збирається туди повертатися
16 листопада 2022 року NASA успішно запустила місію Artemis 1 до Місяця. Ракета Space Launch System (SLS) і корабель Orion стартували о 8:47 за Києвом із космічного центру Кеннеді на мисі Канаверал. Задача корабля Orion — покрутитися навколо супутника Землі шість днів і повернутися на Землю, після чого можна запускати людей. Якщо все пройде успішно, уже за кілька років ми побачимо грандіозний камбек і реюньон людства на супутник Землі. Що ми знаємо про Місяць, чому так довго його ігнорували та як будемо повертатися — в оновленому завдяки успішному старту (нарешті!) суперексплейнері від dev.ua від 29 серпня 2022 року.
Атлас зброї: Німеччина передає захисникам чергові MARS II. Які ще РСЗВ отримала Україна від західних партнерів та як вони працюють
Федеральне міністерство оборони Німеччини повідомило у Twitter, що у найближчі кілька тижнів Україні будуть передані чергові системи залпового вогню MARS II.
Раніше ми розповідали про те, які РСЗВ партнери надіслали на допомогу українським воїнам. Нагадуємо про це знову.
(Текст від 26 липня)
«У США тестувальник може отримувати $100 000 і навіть $500 000 на рік». Історія релокейту дніпровської IT-родини, де чоловік працює в EPAM, а дружина влаштувалася в Tesla
Марк і Вікторія Терещенки — IT-подружжя. Він працює на позиції Lead Test Automation Engineer у компанії EPAM, вона — Software QA Engineer у Tesla. У серпні 2021 року пара разом з 1-річним сином здійснила релокейт до США за L візою. Ми зв’язалися з українською родиною та поговорили про труднощі переїзду, зарплату в Америці та специфіку роботи в компанії Ілона Маска.
Хочете повідомити важливу новину? Пишіть у Telegram-бот
Головні події та корисні посилання в нашому Telegram-каналі