Марія БровінськаВійна
27 травня 2022, 18:16
2022-05-27
Як знайти перевірених вітчизняних виробників військових товарів: українці розробили платформу надійних постачальників амуніції та обладнання
Команда проєкту «Робота в тилу» запустила платформу «Виробники в тилу». На ній зібрані українські виробники, які працюють на забезпечення військових потреб.
Команда проєкту «Робота в тилу» запустила платформу «Виробники в тилу». На ній зібрані українські виробники, які працюють на забезпечення військових потреб.
Як розповів AIN.UA автор ініціативи Артур Федоренко, мета платформи — зібрати перевірених виробників з якісним сертифікованим товаром та скоротити час на логістику і транспортування.
Цей маркетплейс також дозволить розвантажити волонтерів, до яких постійно звертаються сотні людей із запитами, де знайти надійне спорядження, каже Федоренко.
«Замість того, щоб закуповувати речі із закордону і чекати тижні поки приїде вантаж, можна знайти перевіреного виробника, який знаходиться у сусідньому регіоні. І як результат,купівля українського стимулюватиме економіку країни. Гроші будуть циркулювати всередині країни та не покидатимуть її межі», — зазначає засновник платформи.
На момент публікації, на платформі вже понад 50 виробників, які пропонують спорядження та супутні речі. Оформити замовлення можна, безпосередньо зв’язавшись із виробником на сайті, або звернувшись за вказаними контактами.
Зареєструватися на платформі може будь-який виробник. Розміщення — безкоштовне. Головна умова — пройти 5 стадій перевірки.
Компанії перевіряються на зв’язки з рф чи білоруссю. Тим самим команда має на меті переконатися, що серед пропозицій немає товарів поганої якості, яка шкодитиме військовим. Це можливо завдяки алгоритмам, наданим компанією YouControl.
Товари, які потребують сертифікації (бронежилети, пластини), розміщуються тільки за наявності сертифікатів та результатів відстрілу.
Важливими критеріями допущення до хабу також є попередній позитивний досвід у інших волонтерів і відгуки самих військових щодо якості товару.
Перевіркою займається команда із семи модераторів. Вони також допомагають виробникам розмістити товар на платформі. Перевірка одного виробника, як зазначають представники «Виробник в тилу», займає до 10-15 хвилин.
«Те, що путін не здох, мітинги, YouTube та лінь». Що заважає айтішникам кодити?
На форумі DOU обговорюють досить цікаву тему: які шкідливі звички заважають айтішникам кодити. Розробники зізнаються, що заважають не тільки звички, а й інші моменти. Розповідаємо найцікавіше.
Як виїхати від війни на іспанські острови та облаштуватись там. Великий гайд від CRM Product Owner Uklon Олени Сінгай
Олена Сінгай, CRM Product Owner у компанії Uklon, як і сотні тисяч українців, тікала від війни за кордон. У результаті її прийняла сонячна Іспанія. Олена написала для dev.ua докладний гайд про те, як доїхати та влаштуватися в чужій країні. Ймовірно, багатьом цей текст може бути корисним.
«Я невиліковно відчуваю себе українкою». Project Manager Levi9 приміряла інше життя в Нідерландах, та врешті повернулася в Україну
Project Manager IT-комапнії Levi9 Марія Попова вимушено спробувала пожити за кордоном, як і тисячі інших українців. Проте зрозуміла, що життя за кордоном — не її. Примірявши інше життя, дівчина каже: «Я невиліковно відчуваю себе українкою». Марія розповіла dev.ua свою історію.