«Приклад професії майбутнього», — охарактеризував він пропозицію від київської компанії MILD, яка шукає спеціаліста для створення зображень страв та інгредієнтів для них за допомогою Midjorney.
«Схоже, що більше тижня шукають спеціаліста з досвідом роботи у генерації зображень», — зазначив Сергій і виклав скриншоти опису вакансій.
Кандидатам пропонують віддалену роботу з оплатою у 32 000 грн. При цьому фахівець має мати не менше 1 року досвіду роботи з Midjourney
«Бажаний спеціаліст повинен бути здатним створювати 10 зображень страв на білому фоні щодня, загалом 50 зображень страв на тиждень. Оскільки це фактично вакансії майбутнього, точніше вже поточного ринку, роботодавцям усе ще важко прописувати відразу адекватні вимоги. Наприклад, у цій вакансії спочатку планувалося, що фахівець створюватиме 20 зображень інгредієнтів на сірому тлі щодня, загалом 100 зображень інгредієнтів на тиждень. Тобто на початку передбачалося удвічі більше роботи і зарплата нижча», — додав Сергій.
Тестове завдання до цієї вакансії нескладне. «Але сама робота в даному кейсі нудна і монотонна. Плюс фахівців з генерації зображень зараз не так багато на ринку, тому потрібно й оцінювати відповідно», — зазначив айтівець.
#Всратівакансії. ТОП-5 пропозицій про роботу, над якими глузують айтішники
Кількість вакансій в IT з початком війни скоротилася, та шедеврів серед них не поменшало. dev.ua зазвичай попросить дизайнерку Анну Лазурко, яка регулярно публікує у своєму LinkedIn вакансії з дивними та кострубатими описами та вимогами, робити добірку з таких «шедеврів». Ось тут можна почитати першу, другу та третю таку добірку.
Цьоготижнева добірка створена dev.ua за допомогою добре відомого у LinkedIn хештегу #всратівакансії. Насолоджуйтеся!
Два місяці пошуків, 80 відгуків, 12 співбесід і два офери. Як айтішник з Козятина із сертифікатом Google та двома пет-проєктами роботу шукав
Айтішник-початківець Максим Наталчук поділився в LinkedIn власним досвідом пошуку роботи. Хлопець, згідно профілю, працює National Information Management Officer (Data Analyst) в компанії iMMAP. Але омріяному оферу передував непростий шлях. З дозволу автора dev.ua публікує історію Максима про пошук роботи в IT.
«Незнання англійської можна пробачити тільки двірнику». HR в LinkedIn запитала про те, навіщо публікувати вакансії англійською. Ось що відповіли айтішники
HR з Дніпра Любов Ковалевська в LinkedIn обурилася тим, що компанії виставляють вакансії на джоб-сайтах англійською мовою. Айтішники швидко пояснили, в чому справа.
Знову #Всратівакансії. ТОП-5 неоковирних вакансій тижня в IT і не тільки
Кількість вакансій в IT з початком війни скоротилася, та шедеврів серед них не поменшало. dev.ua попросили дизайнерку Анну Лазурко, яка регулярно публікує у своєму LinkedIn вакансії з дивними та кострубатими описами та вимогами, робити добірку з таких «шедеврів».
Хочете повідомити важливу новину? Пишіть у Telegram-бот
Головні події та корисні посилання в нашому Telegram-каналі