Власники дебетової картки Binance Visa, випущеної в рамках програми EEA, матимуть змогу використовувати свої картки до 20 грудня 2023 року 00:00 (UTC+0), після чого покупки картками стануть неможливими, пишуть у службі підтримки Binance.
Україна не входить до складу ЄЕЗ. До Європейської економічної зони входять 30 держав, зокрема, Німеччина, Франція, Швеція, Греція, Норвегія, Польща.
Проте у квітні 2022 року криптобіржа запустила карти для вимушених переселенців з України, змушених переїхати до країн ЄС через війну з росією, Binance Refugee Card. Так криптобіржа планувала допомогти переміщеним українцям здійснювати або отримувати криптовалютні платежі, а також купувати у роздрібних магазинах у країнах європейської економічної зони.
Також раніше Кирило Хом’яков, генеральний менеджер Binance в Україні повідомляв, що карта Binance Refugee Card дозволить українцям отримувати допомогу від Binance та інших благодійних організацій, та за необхідності отримувати криптовалюту з будь-яких інших гаманців.
За оцінкою одного з гравців крипторинку, картки Binance могли отримати до 200 000 українців.
В коментарі для dev.ua криптобіржа підтвердила, що це обмеження стосується всіх карток Binance, випущених в країнах європейської економічної зони, в тому числі і Binance Refugee Card.
«Користувачі зможуть використовувати картки до 20 грудня 2023 року 00:00 (UTC+0), після чого оплата карткою стане неможливою. Binance прагне забезпечити найкращий клієнтский досвід та постійно працює над розробкою нових продуктів і функцій, які полегшують і розширюють повсякденне використання криптовалюти», — зазначили в криптобіржі.
Також в Binance додали, що обмеження карткових сервісів не впливає на облікові записи користувачів і залишки будуть доступні. А там, де це доступно, користувачі можуть сплачувати криптовалютою та надсилати її за допомогою Binance Pay, безконтактної технології криптоплатежів.
Німеччина передасть Україні 14 наземних безпілотників THeMIS. Що це за машини та як вони працюють
Німеччина передасть Україні 14 наземних безпілотників THeMIS. Імовірно, 7 таких транспортних засобів прибудуть до України до кінця цього року, вони призначені для евакуації поранених. Інші очікуються у 2023 році — їх будуть використовувати для очищення доріг. Нагадуємо, що це за зброя і що вона вміє.
Атлас зброї: Німеччина передає захисникам чергові MARS II. Які ще РСЗВ отримала Україна від західних партнерів та як вони працюють
Федеральне міністерство оборони Німеччини повідомило у Twitter, що у найближчі кілька тижнів Україні будуть передані чергові системи залпового вогню MARS II.
Раніше ми розповідали про те, які РСЗВ партнери надіслали на допомогу українським воїнам. Нагадуємо про це знову.
(Текст від 26 липня)
На український ударний дрон PUNISHER зібрали понад 1,3 млн грн. Що може гроза командних центрів ворога
Дмитро Томчук повідомив, що найлегші та найменші ударні дрони PUNISHER, які не мають аналогів у світі, тепер коштують $70 000. Виробник додав у комплекс ще одного безпілотника, і тепер їх там два. Дмитро пише, що Юлія Черешня та Павло Харузов зібрали на комплекс більше 1,3 млн грн.
Раніше він розповів журналісту dev.ua, що вміють ці «пташки», та чому саме вони можуть переламати хід війни на користь України.
(текст від 1 червня 2022 року)
США в черговому пакеті допомоги надасть Україні дрони Switchblade 600. Подробиці про ці та інші «пташки», якими користуються українські захисники
Серед списку допомоги, яку пропонує Пентагон, є дрони-камікадзе Switchblade 600, які офіційний Київ просив передати раніше.
Контракт на дослідження та розробку для 10 дронів SwitchBlade 600 виробника Aerovironment, очікується протягом наступних 30 днів, заявила прес-секретар Пентагона Джессіка Максвелл в електронному листі до News Defense.
Ми зібрали список дронів, які використовують українці проти ворога, в тому числі і подробиці про Switchblade 600.
(текст від 17 травня 2022)