💳 Кожен. Повинен. Мати. Trustee Plus: криптогаманець і європейська платіжна картка з лімітом 50к євро 👉
Наталя ХандусенкоШІ
20 листопада 2024, 16:25
2024-11-20
Українські ІТ-волонтери створили безплатний Telegram-бот із ШІ, який допоможе знайти фахівців поруч із вами
Український стартап Trueman запустив безплатний Telegram-бот, який допоможе знайти виконавців різних видів послуг поряд з місцем, де ви живете. За словами творців, бот безпечний, анонімний та все відбувається без дзвінків. ШІ допоможе створити замовлення та підрахувати обсяг роботи.
Один з рівнів безпеки — можливість не «світити» телефон і користуватись тільки Telegram. Крім того, геолокація має похибку у 100 м. Замовнику послуги можуть написати лише при взаємній «вподобайці».
«Зараз ми запрошуємо фахівців до проєкту без зобов’язань. Навіть на першому етапі користувачі зможуть надсилати скарги або ставити низькі оцінки майстрам, якщо буде негативний досвід. Надалі ми будемо більш ретельно модерувати всіх користувачів, що бажають пропонувати послуги», — говориться у пресрелізі стартапу.
2 варіанти пошуку виконавця
Перший варіант — створити замовлення, яке будуть бачити виконавці та зможуть пропонувати послуги, а замовник зможе обирати вартість, яка підходить. Майстри зможуть написати тільки після того, як замовник поставить взаємну «вподобайку».
Вже на першому етапі створення замовлення підключається штучний інтелект, який значно спрощує формування ТЗ та вираховування обсягу робіт.
Штучний інтелект дозволяє формувати заявку всього у 2 кліка. Потрібно відправити фото того, що треба полагодити, або зробити, наприклад побутову техніку, розбиту плитку, електрику, далі ШІ визначає приблизний обсяг робіт та самостійно обирає категорію для пошуку майстра. Можна відредагувати цей опис або написати свій, якщо ШІ помилився. Крім того, ШІ дозволяє скоротити час створення замовлення і може вкластися у 1 хвилину.
Далі треба поділитись геолокацією. У цілях безпеки розробники понизили її точність до 100 м.
Потім потрібно почекати, поки майстри знайдуть ваше замовлення та запропонують дату та ціну за виконання, ви ж можете відмовитись від пропозиції чи погодитись.
Другий варіант — швидкий пошук. У цьому випадку бот покаже потрібних майстрів, що вільні зараз та мають потрібний фах. А замовник вже вирішує, як з ним домовитись (через телефон чи написати у месенджер).
Наразі доступні такі категорії:
будівництво та ремонт;
здоров’я;
освіта та спорт;
б’юті послуги;
побутові послуги;
ділові послуги;
авто/мото послуги;
послуги для тварин;
ремонт та обслуговування техніки;
догляд за дітьми та літніми людьми.
У планах додати донат для ЗСУ: якщо майстер виконав замовлення і все сподобалось обом сторонам, то бот буде пропонувати зробити невеличкий донат на ЗСУ.
«Ми тільки почали залучати користувачів, тому, на жаль, ще не так багато майстрів, але кожен день наша аудиторія росте», — додав стартап.
«Чи є у мене талант, якщо комп’ютер може імітувати мене?». Штучний інтелект пише книги авторам Amazon Kindle. The Verge поспілкувався з авторами та виявив багато цікавого
Письменники-романісти використовують штучний інтелект для створення своїх творів. Видання про технології The Verge поспілкувалося з письменницею Дженніфер Лепп, яка випускає нову книгу кожні дев’ять тижнів, й дізналося про те, як працює штучний інтелект для написання романів. Наводимо адаптований переклад статті.
Хочете повідомити важливу новину? Пишіть у Telegram-бот
Головні події та корисні посилання в нашому Telegram-каналі