🚀 Trustee Plus - картка європейського банку і криптогаманець. Встанови додаток 👉
Олександр КузьменкоСтартап
31 липня 2023, 16:22
2023-07-31
Український стартап Mark залучив $200 000 smart-інвестицій. Це мобільний AI-асистент, покликаний запобігати хворобам
Український MedTech-стартап Mark оголосив про залучення smart-інвестицій seed-раунду в розмірі $200 000. Інформацію про інвестора засновники Mark не розкривають, проте обіцяють анонсувати деталі угоди в наступних релізах.
Mark — це персональний медичний AI-асистент, завдання якого — керувати всією медичною інформацією користувача та попередити проблеми зі здоров’ям на ранніх стадіях. Він створений не для лікування хвороб, а для їхнього запобігання.
Засновники стартапу — лікар Андрій Петрух і власник аутсорс-компанії Валерій Ясаков.
Інвестиції
На момент укладання угоди у стартап було інвестовано близько $300 000 це власні кошти фаундерів і двох інвесторів-янголів. У фокусі seed-раунду були smart-інвестиції.
Вони також додали, що залучені інвестиції неабияк прискорять розвиток продукту та вихід на нові ринки. Наразі компанія зосереджена на розвитку свого продукту в Україні. Але в стратегічних планах є вихід на два ринки, які команда вважає перспективними: США та Скандинавію (Данія, Норвегія, Швеція).
У Mark зазначають, що про наступний інвестиційний раунд анонсують завчасно, а зараз фокусуються на прискорені росту та розширенні партнерської спільноти.
Основний функціонал Mark
Концепція мобільного застосунку та AI-алгоритми системи дають змогу Mark:
забезпечувати повний медичний супровід 24/7;
попередньо діагностувати стан здоров’я інструментом Mark Symptom Checker, що має міжнародний сертифікат якості ISO 13485:2016;
аналізувати ключові чинники здоров’я: результати аналізів, динаміку самопочуття, історію хвороби, дані з health-трекерів тощо;
вивчати симптоми, фіксувати «червоні прапорці» та зберігати медичну історію;
швидко розв’язувати всі медичні питання з клініками, лабораторіями та страховими.
З квітня 2023 року Mark працює в тестовому режимі й доступний на AppStore та Google Play.
Вас також кусають комарі? Розповідаємо про пристрій від українських стартаперів, який може цьому зарадити
Як зауважив нещодавно один військовий, якой побажав залишитись невідомим, орки, може, й не поцілять, а комарі точно зʼїдять. І від них потерпають зараз багато українців.
Позбавитись від комарів назавжди ефективно й екологічно допоможе гаджет Mosqitter. Цей стартап заснували дві українки — Анастасія Романова та Ольга Дьячук.
Ми вирішили нагадати, що може Mosqitter, про принципи його роботи та особливості, на злобу дня.
(текст від 21 жовтня 2021 року)
Кнопка здоров'я. Українці розробили систему, яка рятує пацієнтів стаціонару від смерті. Вони - переможці IT Arena Lviv 2022
Медичний психолог, який переїхав в Україну з Москви в 2014 році, Іван Осадчий, придумав систему, яка допомагає медсестрі і пацієнтові не втратити один одного в стаціонарі. Його стартап knopka вже працює в декількох лікарнях понад три роки не лише в Україні, а й у Польщі.
Повторюємо історію стартапу-переможця IT Arena Lviv 2022. Текст від 28 вересня 2022 року.