😍 Спробуй Новий Trustee Plus на дотик - твій криптогаманець і платіжна картка тут 👉
Олександр КузьменкоТаке життя
19 лютого 2025, 17:52
2025-02-19
Українська компанія Silentbox вийшла на глобальний ринок і постачатиме офісні акустичні кабіни військовим НАТО
Silentbox офіційно уклала контракт на постачання своїх шумоізоляційних кабін Silentbox Solo Lite з Міністерством оборони Великої Британії. Ними користуватимуться військові на базі НАТО в Польщі.
Silentbox офіційно уклала контракт на постачання своїх шумоізоляційних кабін Silentbox Solo Lite з Міністерством оборони Великої Британії. Ними користуватимуться військові на базі НАТО в Польщі.
«Усе почалося з інтернет-запиту. Завдяки класно налаштованій SEO-оптимізації, Silentbox отримала ліда через сайт. Коли зрозуміли, ХТО стояв за цим лідом, його передали безпосередньо директору відділу продажів, який вів комунікацію з представниками НАТО», — розповіли в Silentbox dev.ua.
Перемовини проходили онлайн з військовим у званні капітана, який представляв замовника й обговорював усі деталі листуванням. Рішення ухвалювали 3,5 місяці.
Компанія пропонує рішення «кімната в кімнаті», які можна налаштувати економічно ефективно і гнучко. Кабіни Silentbox Solo розраховані на одну особу, Silentbox Duet — на 2 особи, а Silentbox Quartet — на 4 особи. У всіх кабінках є освітлення, вентиляція, стіл та звукоізоляційні подвійні стіни.
Офісні кабіни Silentbox виробляються в Україні та Польщі. Але для європейських клієнтів вони відвантажуються зі складу в Польщі.
Фото: Silentbox
«Це не просто контракт, це доказ того, що українські компанії можуть створювати продукти світового рівня. Ми пишаємося тим, що Silentbox тепер є частиною міжнародних безпекових рішень», — прокоментував контракт співзасновник компанії Silentbox Святослав Сербін.
У Silentbox вважають це свідченням того, що українські компанії можуть «не просто виживати в складні часи», а й виходити на глобальний ринок. Наразі компанія активно розширює ринки, працює над новими інноваційними рішеннями та сподівається на подальшу співпрацю з НАТО.
«Закрити офіс не означає закрити бізнес». Чому IT-компанії відмовляються від робочого простору під час війни
IT-компанії ще з початку пандемії почали переходити на формат remote first або ж і взагалі відмовлятися від офісів, утримувати які за умов, коли туди ніхто не ходить, нераціонально.
Війна ж посилила антиофісний тренд і перебазувала айтішників у коворкінги в безпечних регіонах або і зовсім схилила до відмови від традиційних офісних просторів. dev.ua поспілкувався з власниками. компаній, які відмовилися від офісів, і вислухав їхні аргументи.