🚀💳 Trustee Plus - більше ніж криптогаманець з європейською платіжною карткою. Спробуй 👉
Олександр КузьменкоГаджети
7 лютого 2024, 16:01
2024-02-07
Українці на Kickstarter зібрали понад $100 000 на створення автентичного молота Мйольніра з гри God of War: Ragnarok. Ось як він виглядає
Українська мануфактура Ancient Smithy з Гостомеля, яка виробляє сокири та молотки ручного кування з персональним гравіюванням, почала розсилати репліки молота бога грому Тора з God of War: Ragnarok. Раніше вона відтворювала сокиру Кратоса — Левіафан.
Українська мануфактура Ancient Smithy з Гостомеля, яка виробляє сокири та молотки ручного кування з персональним гравіюванням, почала розсилати репліки молота бога грому Тора з God of War: Ragnarok. Раніше вона відтворювала сокиру Кратоса — Левіафан.
Створення Мйольніра профінансували 248 бекерів на Kickstarter, які зібрали $107 227 восени минулого року. Нещодавно Михайло Пересунько, засновник Ancient Smithy, повідомив, що компанія відправила 31 молот першим замовникам.
«У містичних світах God of War вабить легендарний артефакт — могутній молот Тора. Цей молот — не просто колекційна зброя, а портал у реальність гри», — описували проєкт розробники.
За їхніми словами, кожна деталь, різьблення та травлення українського Мйольніра виконані вручну з особливою увагою до деталей. «Ми розуміємо важливість автентичності, тому доклали максимум зусиль, щоби кожен дюйм цього молота відображав суть всесвіту God of War», — йдеться в описі проєкту.
Mjolnir: Forged Hammer. Фото: Ancient Smithy
Молот важить від 5 до 12 кг залежно від версії й може світитися в темряві завдяки люмінесцентному гравіюванню.
На сайті Ancient Smithy є вибір між Бронзовим, Золотим та Сталевим Мйольніром, ціна яких варіюється від $362 до $800, але бекери з Kickstarter отримають їх зі знижкою.
Раніше в Ancient Smithy створили сокиру Левіафан, яка належить Кратосу — головному герою серії God of War. Найдорожча версія із загартованим лезом наразі коштує $626.
Сокира ручного кування Real Leviathan. Фото:Ancient Smithy
Остання на сьогодні частина серії God of War — Ragnarok — вийшла у 2022 році.
«God of War Ragnarok вдало поєднує протилежності. Вона одночасно пафосна та лаконічна, масштабна і в чомусь камерна, епохально гучна та драматично скромна. Це гра, яка крізь призму свого фантастичного сетингу заграє з багатьма простими життєвими темами та робить це філігранно», — написав оглядач Микита Казиміров у своїй рецензії гри на dev.ua
Краса та меланхолія кінця світу. За що світ полюбив The Last of Us?
2 вересня 2022 — дата виходу ремейку The Last of Us, який отримав назву The Last of Us Part I. Доцільність випуску повного ремейку, який робили з нуля для не настільки старої гри ще стоїть під питанням. Але заслуг першоджерела він не зменшує.
Адже 2013 року The Last of Us стала справжнім одкровенням для ігрової індустрії. Один із останніх ексклюзивів для PlayStation 3 остаточно вивів студію Naughty Dog у «вищу лігу», заодно продемонструвавши всьому світу, як можна робити ігри з акцентом на наратив. І на честь релізу рімейку ми вирішили згадати оригінал, який назавжди залишив слід у ігровій індустрії.
Професії у геймдеві. Хто такий левел-дизайнер і як ним стати?
Ми продовжуємо нашу рубрику, присвячену професіям у геймдеві. Тема нового матеріалу в ній — левел-дизайн. Його вважають підвидом геймдизайну, але все-таки практично кожна студія хоче окрему людину на позицію левел-дизайнера. Адже у цій спеціальності вистачає своїх нюансів та особливостей.
Розібратися з ними всіма нам допоміг досвідчений левел-дизайнер зі студії Fractured Byte Дмитро Нестеренко. Також він веде свій блог Game Designer Notes про геймдизайн в цілому, в якому розбирає багато цікавих нюансів розробки ігор.