💳 Trustee Plus — твоя персональна картка європейського банку: 3 хвилини і 10 євро 👉
Наталя ХандусенкоГаряченьке
26 вересня 2024, 14:57
2024-09-26
X вперше після придбання Маском випустив повний звіт про прозорість: блокування акаунтів збільшилося більш ніж утричі
X опублікував найдетальніший звіт про модерацію контенту вперше з моменту поглинання компанії Ілоном Маском. Звіт показує, що у першій половині 2024 року кількість заблокованих акаунтів зросла більш ніж утричі з моменту, коли компанія востаннє ділилася даними у 2021 році.
За цей період X призупинив майже 5,3 млн облікових записів, у порівнянні з 1,6 млн за перші шість місяців 2022 року, пише Engadget.
Також X заявляє, що «видалив або позначив» понад 10,6 млн дописів за порушення правил платформи. Майже половина з них припадає на порушення політики компанії щодо розпалювання ненависті: X вжив заходів щодо 4,9 мільйона таких дописів.
Дописи, що містять образи та переслідування (2,6 млн) і насильницький контент (2,2 млн), також склали значний відсоток видалених і позначених дописів.
Хоча ці цифри не дають повної інформації про стан вмісту на X — наприклад, компанія не розрізняє публікації, які вона видаляє, і ті, які позначає, — це показує, що ненависницький, образливий і жорстокий вміст є одним із найпроблемнішими, з якими стикається платформа. Це також ті самі проблеми, які викликали занепокоєння багатьох рекламодавців і правозахисників після того, як Маск поглинув компанію. У звіті X стверджує, що вміст, що порушує правила, становив менше ніж 1% всіх публікацій, опублікованих на платформі.
Цифри також свідчать про значне зростання такого типу контенту з того часу, як Twitter останнього разу ділився цифрами до поглинання Маском.
Наприклад, в останній половині 2021 року, коли Twitter востаннє ділився такими даними, компанія повідомила, що призупинила близько 1,3 млн облікових записів за порушення умов обслуговування та «вжила заходів» близько 4,3 млн.
X отримав 18 737 державних запитів на інформацію, причому більшість запитів надходили з ЄС, а заявлений рівень розкриття становив 53%.
Також отримав 72 703 запити від урядів на видалення вмісту зі своєї платформи.
Компанія каже, що вжила заходів трохи більше ніж у 70% випадків. На Японію припадає переважна більшість цих запитів (46 648), за нею йде Туреччина (9 364).
«У США тестувальник може отримувати $100 000 і навіть $500 000 на рік». Історія релокейту дніпровської IT-родини, де чоловік працює в EPAM, а дружина влаштувалася в Tesla
Марк і Вікторія Терещенки — IT-подружжя. Він працює на позиції Lead Test Automation Engineer у компанії EPAM, вона — Software QA Engineer у Tesla. У серпні 2021 року пара разом з 1-річним сином здійснила релокейт до США за L візою. Ми зв’язалися з українською родиною та поговорили про труднощі переїзду, зарплату в Америці та специфіку роботи в компанії Ілона Маска.
«Життя — це більше, ніж просто вирішення однієї проблеми за іншою». Ілон Маск написав колонку в китайському медіа. Які плани техногенія на найближче майбутнє?
Бізнесмен Ілон Маск написав колонку про сталу енергетику, мозкові імпланти та дослідження космосу в китайському виданні, що належить національній агенції з контролю за інтернетом та цензурою. Англійською текст переклав журналіст китайського держвидання «Сіньхуа» Янь Лю. Ми адаптували допис українською.