Зеленський – перший. А потім вже Маск, Джонсон, Байден.
Підсумки голосування читачів Time
Президент України Володимир Зеленський переміг в опитуванні читачів журналу Time. Він отримав найбільше підтримки у голосуванні за найвпливовішу людину року. Про це пише видання AIN.UA із посиланням на Time.
Президент України Володимир Зеленський переміг в опитуванні читачів журналу Time. Він отримав найбільше підтримки у голосуванні за найвпливовішу людину року. Про це пише видання AIN.UA із посиланням на Time.
У голосування взяло участь понад 3,3 млн людей. Зеленському вистачило 5% голосів, щоб перемогти.
На другому місці опинився генеральний директор Tesla і SpaceX Ілон Маск з 3,5% голосів.
У грудні минулого року Маск був названий Time людиною року 2021 за його вплив на «життя на Землі і, можливо, життя за межами Землі», як написав головний редактор і генеральний директор Едвард Фелсентал.
Третім став прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон з 3,4% голосів. За Джонсоном, набравши 3,2% голосів, йшли медичні працівники, які залишаються вирішальними в боротьбі з COVID-19. Президент США Джо Байден посів п’яте місце з 3,1% голосів.
«Київстар» залежить від технічної підтримки Ericson, Nokia, ZTE і Huawei». CEO найбільшого оператора розповів про проблеми та перспективи компанії світовій спільноті
Підтримка роботи телефонів у воєнний час доводить «Київстар» до межі. Український мобільний оператор зазнав кібератак, загинули співробітники, війна затьмарює фінансове майбутнє компанії «Київстар», зазначає генеральний директор найбільшого мобільного оператора України Олександр Комаров.