Зеленський відкрив Diia Summit і оголосив про нові послуги в «Дії»
Що сказав президент під час підсумкової технологічної конференції щодо діджиталізації України.
Що сказав президент під час підсумкової технологічної конференції щодо діджиталізації України.
Що сказав президент під час підсумкової технологічної конференції щодо діджиталізації України.
Президент Володимир Зеленський зазначив, що «Дія» — це суспільний інструмент, який допомагає людині поставити державу собі у підпорядкування. «Мінус чиновники і бюрократія, плюс користь», — сказав глава держави. Він назвав «Дію» «людиноцентричним сервісом».
Зеленський нагадав, що наразі «Дія» — це 14 цифрових документів в смартофоні та понад 130 онлайн-сервісів. Президент зазначив, що «Дія» стане одним з провайдерів у відбудові України.
На сьогодні, за його словами, більше 500 000 українців подали запит щодо пошкодженого чи зруйнованого майна. Цього року буде виплачено українським родинам майже 1 млрд грн на відновлення пошкодженого майна. «Це лише початок», — додав Володимир Зеленський.
Які нові послуги запустили
1. «Другий етап програми „єВідновлення“ — це відновлення зруйнованого майна. Зараз середній розмір сертифікату на відновлення в середньому становить 2 млн грн».
Обмін сертифіката в «Дії» на житло — це нова послуга, зазначив президент. «Цей тиждень стартовий, далі послуга буде масштабуватися», — сказав Зеленський.
2. Сьогодні з 00:00 в «Дії» можна буде купити/продати автівку. «Всього лише за 15 хв можна буде продати/купити авто, отримати техпаспорт та номери поштою», — зазначив президент.


