Дістали русняві шахеди й ракети? Підсилюймо ППО — донать на SkyLock 👉
Олександр КузьменкоГаряченьке
24 квітня 2024, 13:23
2024-04-24
Жінка закохалася у фейкового «Ілону Маску», з яким познайомилася в Instagram. Він викрав у неї $50 000
Мешканка Південної Кореї втратила $50 000, закохавшись у шахрая, який вдавав Ілона Маска. Він потоваришував із нею в Instagram, де розповів, що іноді «випадково контактує з фанатами».
Мешканка Південної Кореї втратила $50 000, закохавшись у шахрая, який вдавав Ілона Маска. Він потоваришував із нею в Instagram, де розповів, що іноді «випадково контактує з фанатами».
«17 липня минулого року Маск додав мене у друзі до Instagram. Хоча я була великою шанувальницею Маска після прочитання його біографії, я спочатку сумнівалася», — розповіла жінка, яка відмовилася назвати своє справжнє ім’я в інтерв’ю південнокорейській телекомпанії KBS. Про це повідомляє Business Insider.
«Маск розповідав про своїх дітей і про те, як він літає на гелікоптері на роботу в Tesla або Space X. Він також пояснив, що зв’язується з фанатами випадково», — сказала ошукана жінка.
За її словами, фейковий Маск навіть поділився подробицями зустрічі, яку справжній Маск провів із президентом Південної Кореї Юн Сок Йолом у квітні 2023 року. Він стверджував, що Юн сказав «Маску» побудувати Гігафабрики Tesla у Сеулі та Чеджу.
«Маск навіть сказав: „Я люблю тебе, ти знаєш це?“, коли ми здійснили відеодзвінок», — сказала жінка, маючи на увазі відеодзвінок з дипфейком Ілона Маска.
Жінка розповіла, що шахрай нарешті переконав її перевести 70 мільйонів корейських он (близько $50 000) на банківський рахунок, який, за його словами, належав одному з його корейських співробітників. Шахрай обіцяв, що зробить жінку заможною, інвестувавши її гроші.
Цей інцидент не перший випадок, коли хтось сподівається здобути славу чи багатство, використовуючи Маск. У Китаї двійник Маска на ім’я Ілонг Ма публікував свої відео в TikTok. Ці відео привернули увагу самого Маска, котрий поставив під сумнів, чи є Ма реальною людиною.
«Я хотів би зустрітися із цим хлопцем (якщо він справжній). Важко сказати, зважаючи на дипфейки в наші дні», — сказав Маск про свого двійника.
«У США тестувальник може отримувати $100 000 і навіть $500 000 на рік». Історія релокейту дніпровської IT-родини, де чоловік працює в EPAM, а дружина влаштувалася в Tesla
Марк і Вікторія Терещенки — IT-подружжя. Він працює на позиції Lead Test Automation Engineer у компанії EPAM, вона — Software QA Engineer у Tesla. У серпні 2021 року пара разом з 1-річним сином здійснила релокейт до США за L візою. Ми зв’язалися з українською родиною та поговорили про труднощі переїзду, зарплату в Америці та специфіку роботи в компанії Ілона Маска.