💰 Хочеш вільно розраховуватись криптою? Trustee Plus - криптогаманець і платіжна картка 💳👉
Марія БровінськаРабота
26 октября 2024, 19:35
2024-10-26
«Одного разу у відповідь на мій лист з резюме прийшов одразу job offer!». Наративний дизайнер, що вже рік шукає роботу, розповів, як просуваються пошуки, і чому одного разу отримав оффер навіть без співбесіди
Lead Narrative Designer Сергій Бондаренко, який вже рік активно шукає роботу, підбив підсумки пошуків та розповів, які канали використовував та наскільки вони ефективні.
«Сьогодні виповнюється рівно рік моєму активному пошуку нової роботи, тож настав час підбивати проміжні підсумки. За ці 12 місяців я відправив резюме у 35 компаній. Знаю, це невелика кількість, але, на жаль, вакансії по моєму профілю з’являються нечасто», — розповів він і навів джерела відгуків на вакансії.
Джерела пошуку, за словами Сергія, наступні: 15 вакансій знайшлися завдяки LinkedIn, ще 15 — завдяки InGameJob, і ще п’ять — через Telegram-канали та особисті знайомства.
«Представники 22 компаній відповіли одразу, ще одна компанія відповіла через два з половиною місяці, решта не відповіла нічого, але, можливо, треба ще трішки почекати, надія вмирає останньою.Сім компаній одразу надіслали ввічливу відмову без будь-якого пояснення причин. Три компанії відмовили через причини географічного характеру (необхідність бути фізично присутнім в офісі в США, на Мальті або в Києві). Що ж, не всі розуміють переваги remote work, або не можуть відмовитись від задоволення мікроменеджменту. Жодних образ», — описав фахівець.
Ще дві компанії, каже дизайнер, відмовили після першої співбесіди з поважних причин: «ви для нас overqualified» та «наш бюджет на цю позицію втричі менший за ваші зарплатні очікування».
Вісім компаній надіслали тестові завдання. Два з них навіть були оплачуваними, додає дизайнер. Ще одна компанія пообіцяла Сергієві надіслати тестове. «Але я чекаю на нього вже три тижні. Так, я дуже терпляча людина», — іронізує Бондаренко.
Шість тестових завдань, за його словами, отримали відмову, ще два наразі у процесі розгляду. «Тримаю пальці схрещеними про всяк випадок», — каже фахівець.
Також він поділився кумедним випадком під час пошуків. «Наприклад, одного разу у відповідь на мій лист з резюме прийшов одразу job offer! Щоправда, зовсім не на ту позицію, на яку я розраховував. Потім з’ясувалося, що той лист був адресований зовсім іншій людині, просто з моїм ім’ям та прізвищем (мати багато тезок з таким самим прізвищем дуже шкідливо для нервової системи!), — поділився дизайнер.
Висновки, каже Сергій, робити марно, бо всі й так все розуміють — геймдев переживає кризу, ринок скоротився, купа спеціалістів одночасно шукають хоч якусь роботу, а професіоналам з 15 роками досвіду іноді важче, ніж джунам-початківцям. «Бо навіть якщо ти скажеш, що ладен працювати за їжу, тобі все одно ніхто не повірить», — зазначив чоловік.
#Всратівакансії. ТОП-5 предложений о работе, над которые высмеивают айтишники
Количество вакансий в IT с началом войны сократилось, но шедевров среди них не стало меньше. dev.ua обычно попросит дизайнера Анну Лазурко, которая регулярно публикует в своем LinkedIn вакансии со странными и корявыми описаниями и требованиями, делать подборку из таких «шедевров». Вот здесь можно почитать первую, вторую и третью подборку.
Нынешняя подборка создана dev.ua с помощью хорошо известного в LinkedIn хэштега #сратовакансии. Наслаждайтесь!
«Ловушка начинающего». 5 самых распространенных ошибок джунов на собеседованиях и как их избежать
Наверное, каждый хоть раз в жизни переживал ситуацию, когда после собеседования вместо приглашения на работу приходил отказ. Как же так? Это несправедливо!» — многие из нас жаловались на судьбу и не понимали, что пошло не так. Екатерина Никитина, SoftServe IT Academy Recruiter, рассказала о пяти самых популярных ошибках начинающих кандидатов на собеседованиях.
Два месяца поисков, 80 отзывов, 12 собеседований и два офера. Как айтишник из Казатина с сертификатом Google и двумя пет-проектами работу искал
Начинающий айтишник Максим Наталчук поделился в LinkedIn собственным опытом поиска работы. Парень, согласно профилю, работает National Information Management Officer (Data Analyst) в компании iMMAP. Но желаемому оферу предшествовал непростой путь. С позволения автора, dev.ua публикует историю Максима о поиске работы в IT.
Мануал для джуна. Что нужно знать начинающему, чтобы устроиться маркетологом в IT-компанию: 30 вопросов и советы от опытного специалиста
Джунов, которые ищут работу, проходят кучу собеседований и получают отказы вместо офер, во время войны стало больше. А все потому, что к собеседованиям необходимо тщательно готовиться. dev.ua начинает серию материалов о том, что нужно знать джунам для прохождения собеседования и получения вожделенного офера от первого работодателя.Маркетинг специалист IT-компании Universe Екатерина Скрипка рассказала, что нужно знать и как удачно пройти собеседование в IT-компанию начинающим маркетологам.
Хотите сообщить важную новость? Пишите в Telegram-бот
Главные события и полезные ссылки в нашем Telegram-канале