🚀💳 Trustee Plus - більше ніж криптогаманець з європейською платіжною карткою. Спробуй 👉
Марія БровінськаРобота
26 жовтня 2024, 18:48
2024-10-26
«Сказала: „Ми дурників не беремо на роботу“». HR та айтівці бурхливо обговорюють у LinkedIn вислів HR-фахівчині, що нібито не хоче співпрацювати з ветеранами
Засновниця Mental Health Academy Наталія Романенко розповіла історію про те, як HR-фахівчиня відмовилась обговорювати найм ветеранів. Це шокувало фахівчиню і дуже обурило IT-спільноту.
Засновниця Mental Health Academy Наталія Романенко розповіла історію про те, як HR-фахівчиня відмовилась обговорювати найм ветеранів. Це шокувало фахівчиню і дуже обурило IT-спільноту.
«Почула від колеги сьогодні, що одна ейчарка відмовилась від комунікацій з приводу працевлаштування ветеранів у них в компанії. Сказала: „Ми дурників не беремо на роботу“. В мене шок просто», — написала Наталія.
Фахівчиня резюмувала: «Далеко нам до Ізраїлю, який ставлять як приклад. Там така пані вже б сиділа і не на робочому місці», — зазначає вона.
Айтівці та діджитальники обурені і жваво обговорюють ситуацію.
Рекрутерка Вікторія Міркевич категорична: «Такі компанії мають бути відомими. Може, це ейчарка така, а компанія має інші погляди. Коротше, треба знати, хто це, щоб не дай Бог не співпрацювати з ними».
IT Product Owner Марта Меркало дивується, що існують люди з такими переконаннями. «Це просто крінж… звідки такі люди беруться? Вони взагалі мають свідомість того, що в нас пів країни ветеранів скоро буде? І що ці ветерани — це наші брати, сестри, тати, мами, чоловіки, дружини і друзі. Це люди, які були підприємцями, баристами, програмістами, електриками, менеджерами і банківськими працівниками. Це люди, яки жили своє життя і були змушені через агресора захищати свої домівки. Будь-ласка, зробіть цю компанію відомою!», — закликала вона.
Проблема, за словами. Марти, насправді існує. «Мій друг який повернувся у цивільне життя, протягом шести місяців не міг знайти роботу, бо його боялися наймати… Нам потрібно дуже велике усвідомлення в суспільстві реальності, в якій ми живемо, і майбутнього, яке нас чекає», — зазначила фахічиня.
«10 років війни. Бракує слів. Назвіть прізвище цієї особи. Толерування і спускання на гальмах подібних висловлювань — вважаю неприпустимим. Не маємо права!», — закликає Оленса Халюта, HR Operations Lead.
«Жах! Ставлення до ветеранiв та вiйськових — це проблема на рiвнi суспiльства та вiдсутнiсть полiтики та медIа компанiй, щоб культивувати цю повагу та шану. Ну i законiв за порушення такоI поваги. Я в черзI в супермаркетi зустрIла якось Редiса. З черги лише я пIдiйшла до нього подякувати», — зауважила HR Анна Кучма.
Втім, у коментарях є і фахівці, що сумніваються щодо правдивості ситуації, припускаючи, що ця іторія може бути російським ІПСО.
«Повернення до цивільного життя було шоком». 4 історії айтівців, які боронили українську землю, і змогли повернутися до роботи в IT + добірка можливостей для ветеранів
«Мене дуже дратує, коли кажуть, що радості взагалі не повинно бути, „бо йде війна“. Хочеться спитати: а заради чого ж ми тоді воювали, панове?». Інженер Ciklum про війну, повернення та ветеранську ферму
«Пастка початківця». 5 найпоширеніших помилок джунів на співбесідах та як їх уникнути
Напевно, кожен хоч раз у своєму житті переживав ситуацію, коли після співбесіди замість запрошення на роботу приходила відмова. «Як же так? Це несправедливо!», — чимало з нас корили долю і не розуміли, що пішло не так. Катерина Нікітіна, SoftServe IT Academy Recruiter, розповіла про п’ять найпопулярніших помилок кандидатів-початківців на співбесідах.
«Незнання англійської можна пробачити тільки двірнику». HR в LinkedIn запитала про те, навіщо публікувати вакансії англійською. Ось що відповіли айтішники
HR з Дніпра Любов Ковалевська в LinkedIn обурилася тим, що компанії виставляють вакансії на джоб-сайтах англійською мовою. Айтішники швидко пояснили, в чому справа.
«Сталася ситуація, якої не мало бути». Genesis втрапив у репутаційний скандал, дозволивши рекрутерам використовувати свій бренд для найму. На що жаліються кандидати
Розробник Нікола Щупило опублікував в LinkedIn сріншот переписки з рекрутеркою, що представилася від імені компанії IntellectoKids та холдингу Genesis, який викликав дискусію серед користувачів спільноти.
«Навряд чи можна вірити фідбекам компаній». Тестове в IT: робити чи не робити? Відповідають айтішники
Дизайнерка Анна Лазурко поскаржилася в LinkedIn, що жодна компанія, у яку вона робила тестове, не надала фідбек за її проханням чи без нього. «Отримали, ігнорили на тиждень-два, а потім „рухаємося з іншим кандидатом“. Це взагалі єдина фраза, якою мені відмовляють. Як зрозуміти, що ти робиш щось не так і не те, коли нема жодного фідбеку?», — запитала розчарована спеціалістка.
Хочете повідомити важливу новину? Пишіть у Telegram-бот
Головні події та корисні посилання в нашому Telegram-каналі
Вважаю що hr менеджер правильно сказав