Питання на співбесіді мусять ставитися в обидва боки. IT Delivery Manager поділився списком корисних питань до роботодавця
IT Delivery Manager Юрій Пузіченко переконаний, що йдучи на співбесіду кандидат мусить ставити питання до потенційного роботодавця, а не лише відповідати на питання рекрутерів.
«Інтерв’ю це не іспит, що ви мусите скласти. Його можна порівняти з першими побаченнями, де визначається, наскільки ви та компанія підходите одне одному. Важливо сформувати ваші особисті очікування до майбутнього місця роботи, та підібрати відповідні питання», — зазначає Пузіченко на своїй сторінці у LinkedIn.
Він поділився з підписниками тими питаннями, які він зазвичай ставить сам:
Як у вашій компанії організований процес оцінки ефективності та перегляду зарплати?
«Чим детальніша буде відповідь на це питання, тим краще. Відсутність чіткого процесу та зрозумілих правил гри для мене — це червоний прапорець», — підкреслює Пузіченко.
Які результати очікуються на випробувальний період?
«Це питання допоможе зрозуміти, наскільки ваші можливості збігаються з очікуваннями компанії», — пояснює IT Delivery Manager.
З якими проблемами доведеться стикнутись на цій позиції?
«Не буває ідеальних компаній/проєктів/замовників. Чесна відповідь дозволить визначити негативні аспекти потенційного місця роботи, або цікаві виклики», — вважає айтівець.
Скільки у вашій компанії працівників, які працюють довше 5 років? Завдяки чому вони залишаються?
«Чи є в компанії потенціал стати для вас стабільним місцем роботи на довгі роки? Дивимось по тому, наскільки шаблонною буде відповідь», — зазначає Пузіченко.
Як би ви змалювали ідеального кандидата на цю позицію?
«Відповідь допоможе вам „допродати“ себе: проговорити та підкреслити саме ті якості/досвід, що найбільше цікавлять інтерв’ювера», — резюмує він.
Раніше ми писали, що айтівець Юрій Пузіченко створив соцмережу добрих справ CarmaLift. Основна відмінність його соцмережі добрих справ — це система взаємодії. Замість класичного лайка користувачам надається можливість обмінюватись кармою.
«Ловушка начинающего». 5 самых распространенных ошибок джунов на собеседованиях и как их избежать
Наверное, каждый хоть раз в жизни переживал ситуацию, когда после собеседования вместо приглашения на работу приходил отказ. Как же так? Это несправедливо!» — многие из нас жаловались на судьбу и не понимали, что пошло не так. Екатерина Никитина, SoftServe IT Academy Recruiter, рассказала о пяти самых популярных ошибках начинающих кандидатов на собеседованиях.
Два месяца поисков, 80 отзывов, 12 собеседований и два офера. Как айтишник из Казатина с сертификатом Google и двумя пет-проектами работу искал
Начинающий айтишник Максим Наталчук поделился в LinkedIn собственным опытом поиска работы. Парень, согласно профилю, работает National Information Management Officer (Data Analyst) в компании iMMAP. Но желаемому оферу предшествовал непростой путь. С позволения автора, dev.ua публикует историю Максима о поиске работы в IT.
«Незнание английского можно простить только дворнику». HR в LinkedIn задался вопрос о том, зачем публиковать вакансии на английском. Вот что ответили айтишники
HR из Днепра Любовь Ковалевская в LinkedIn возмутилась тем, что компании выставляют вакансии на джоб-сайтах на английском языке. Айтишники быстро объяснили, в чем дело.
«Произошла ситуация, которой не должно быть». Genesis попал в репутационный скандал, позволив рекрутерам использовать свой бренд для найма. На что жалуются кандидаты
Разработчик Никола Щупило опубликовал в LinkedIn сриншот переписки с рекрутеркой, представившейся от имени компании IntellectoKids и холдинга Genesis, вызвавшего дискуссию среди пользователей сообщества.
Хотите сообщить важную новость? Пишите в Telegram-бот
Главные события и полезные ссылки в нашем Telegram-канале