💳 Trustee Plus — твоя персональна картка європейського банку: 3 хвилини і 10 євро 👉
Олександр КузьменкоСтартап
7 серпня 2024, 11:36
2024-08-07
59 українських стартапів отримали гранти на загальну суму 2 млн євро за програмою Seeds of Bravery
Фінансування від Seeds of Bravery від 25 000 до 50 000 євро отримали українські технологічні компанії з різних галузей — від ШІ до healthtech-стартапів.
«Міжнародний консорціум Seeds of Bravery, до складу якого входять учасники з 13 країн, визнав досконалість українських стартапів, які відповідають стандартам Horizon Europe, найбільшої у світі програми досліджень і розробок», — йдеться в анонсі.
В Seeds of Bravery деталізували, стартапи з яких сфер отримали гранти:
Інноваційне підприємництво: 21 стартап отримав до 25 000 євро кожен на підтримку безперервності бізнесу та просування компаній, очолюваних жінками.
Інкубатори глибоких технологій: 10 стартапів на ранніх стадіях отримали до 25 000 євро кожен на діяльність перед MVP.
Відбудова України: 7 інноваторів отримали до 25 000 євро кожен, щоб допомогти відновити післявоєнну Україну.
Масштабування та акселерація у сфері глибоких технологій: 21 стартап отримав до 50 000 євро кожен на масштабування прототипів та розширення ринків збуту.
У пресрелізі Seeds of Bravery конкретизується, які саме стартапи отримали гранти. Ось декілька з них:
Вас також кусають комарі? Розповідаємо про пристрій від українських стартаперів, який може цьому зарадити
Як зауважив нещодавно один військовий, якой побажав залишитись невідомим, орки, може, й не поцілять, а комарі точно зʼїдять. І від них потерпають зараз багато українців.
Позбавитись від комарів назавжди ефективно й екологічно допоможе гаджет Mosqitter. Цей стартап заснували дві українки — Анастасія Романова та Ольга Дьячук.
Ми вирішили нагадати, що може Mosqitter, про принципи його роботи та особливості, на злобу дня.
(текст від 21 жовтня 2021 року)
«Моя фінансова мета — накопичити $1 000 000, щоб мати пасивний дохід і жити на нього». Як айтішники витрачають гроші та в що інвестують
Зарплата айтішників в Україні — одна з найвищих. І ІТ-галузь під час війни — єдина галузь, яка зростає, попри війну. А айтішники — серед тих, хто найактивніше підтримують армію. Середній місячний донат айтішника становить 10% від зарплати, або $270. dev.ua вирішив розпитати айтішників, куди вони витрачають гроші й у що інвестують під час війни.