💳 Кожен. Повинен. Мати. Trustee Plus: криптогаманець і європейська платіжна картка з лімітом 50к євро 👉
Марія БровінськаРобота
24 січня 2022, 10:27
2022-01-24
IT-рекрутерка обурилася запитом айтішника по зарплаті. У LinkedIn - бурхлива дискусія про те, чи може розробник з 2,5 роками досвіду коштувати $8000
IT-рекрутерка Анастасія Ридванська обурилася тим, що розробник на співбесіді попросив зарплату в $8 000, і винесла ситуацію на загальний огляд. У коментарях її захейтили інші програмісти, та зрідка намагалися підтримати колеги.
dev.ua розповідає про ситуацію, яку бурхливо обговорюють у мережі.
Три дні тому Ридванська написала пост з питанням про те, скільки заробляють програмісти. Приводом для цього стала ситуація з її досвіду.
«Я ось тут зіткнулася з ситуацією: є один кандидат, начебто і нічого, підходить. Запитала очікування по зп, відповів — 8к. Дізналася про його досвід, в розробці 2,5 року. Закінчив Політех у 2019 році, вважай тільки випустився», — пише рекрутерка.
На запитання, чи може кандидат злегка занизити свої очікування, рекрутерка отримала у відповідь: «А сенс?».
Обговорити ситуацію вона вирішила зі знайомим розробником. На її запитання, чи не занадто багато хоче кандидат, Ридванська отримала несподівану для себе відповідь.
«Він мені відповів, що я неправа, бо попросила занизити його очікування. Він себе так оцінює — і крапка», — розповідає рекрутерка.
Обурена рекрутерка вирішила запитати у професійної спільноти, чи не багато хоче кандидат з 2,5 роками комерційного досвіду просити. На її думку, зарплата в $8 000 при таких вступних — повний нонсенс.
Під постом Ридванської вже близько 400 коментарів. У них користувачі називають рекрутерку непрофесіоналом і припускають, що здобувач просто не шукав нове місце або не хотів працювати в конкретній компанії.
Але більшість коментаторів стали на захист кандидата, який оцінює себе саме в означену ним суму.
А як вважаєте ви, чи можна просити $8 000 зарплати, маючи тільки 2,5 роки досвіду?
«Незнання англійської можна пробачити тільки двірнику». HR в LinkedIn запитала про те, навіщо публікувати вакансії англійською. Ось що відповіли айтішники
HR з Дніпра Любов Ковалевська в LinkedIn обурилася тим, що компанії виставляють вакансії на джоб-сайтах англійською мовою. Айтішники швидко пояснили, в чому справа.
«Сталася ситуація, якої не мало бути». Genesis втрапив у репутаційний скандал, дозволивши рекрутерам використовувати свій бренд для найму. На що жаліються кандидати
Розробник Нікола Щупило опублікував в LinkedIn сріншот переписки з рекрутеркою, що представилася від імені компанії IntellectoKids та холдингу Genesis, який викликав дискусію серед користувачів спільноти.
«Навряд чи можна вірити фідбекам компаній». Тестове в IT: робити чи не робити? Відповідають айтішники
Дизайнерка Анна Лазурко поскаржилася в LinkedIn, що жодна компанія, у яку вона робила тестове, не надала фідбек за її проханням чи без нього. «Отримали, ігнорили на тиждень-два, а потім „рухаємося з іншим кандидатом“. Це взагалі єдина фраза, якою мені відмовляють. Як зрозуміти, що ти робиш щось не так і не те, коли нема жодного фідбеку?», — запитала розчарована спеціалістка.
Хочете повідомити важливу новину? Пишіть у Telegram-бот
Головні події та корисні посилання в нашому Telegram-каналі