Дістали русняві шахеди й ракети? Підсилюймо ППО — донать на SkyLock 👉
Вікторія ГорбікГаряченьке
9 червня 2024, 11:00
2024-06-09
В Берліні запускають перший в світі кібербордель. Декого з мережі це бентежить і ось чому
Анонсований в Берліні перший в світі кібербордель викликав в мережі значне занепокоєння щодо впливу чат-ботів та інших інструментів штучного інтелекту в розвагах для дорослих. Ось, що кажуть експерти та спільнота.
Анонсований в Берліні перший в світі кібербордель викликав в мережі значне занепокоєння щодо впливу чат-ботів та інших інструментів штучного інтелекту в розвагах для дорослих. Ось, що кажуть експерти та спільнота.
Про кібербордель
Кіберхотель, який назвали кіберборделем, — новаторська форма розваг для дорослих із використанням секс-ляльок зі штучним інтелектом, яку анонсували у Берліні до відкриття вже протягом цього місяця, пише Elblog.
Ці ляльки є не тільки фізичними супутниками, але й створені для вербальної взаємодії, задовольняючи зростаюче бажання споживачів інтерактивності ШІ в розвагах для дорослих.
Іллюстративне фото (Unsplash)
Філіп Фуссенеггер, творчий розум Кіберхотел, наголошує на привабливості цих ляльок зі штучним інтелектом як партнерів без суджень, з якими користувачі можуть ділитися інтимними думками та почуттями.
Про секс-ляльки зі штучним інтелектом
Це складні роботизовані системи, які імітують людський вигляд і поведінку та розроблені, щоб реагувати на взаємодію людини за допомогою розмовних і фізичних здібностей. Їхня роль у розвагах для дорослих полягає в тому, щоб забезпечити спілкування та сексуальне задоволення без складнощів людських стосунків.
Іллюстративне фото (Unsplash)
Про проблеми
Згідно зі звітом SplitMetrics, Кіберхотел враховує зростаючу тенденцію розвитку штучного інтелекту в секторі для дорослих: такі додатки, як супутні додатки штучного інтелекту, свідчать про 225 млн завантажень у Google Play Store. Проте вже говорять про низку проблем, які можуть стати на заваді розвитку AI у розвагах для дорослих. Зокрема:
Питання конфіденційності, зокрема, інтимність особистих даних, які використовуються програмами для отримання прибутку.
Проблеми потенційної упередженості штучного інтелекту та стереотипів у гендерних ролях. Доктор Керрі Макінерні з Кембриджського університету підкреслює важливість ретельного вивчення наборів даних, які використовуються для навчання цих чат-ботів штучного інтелекту, щоб запобігти зміцненню упереджених уявлень про сексуальне задоволення.
Звикання, яке можуть викликати компаньйони штучного інтелекту, особливо для людей із проблемами психічного здоров’я. Крім того, залежність від штучного інтелекту для отримання сексуального задоволення може призвести до залежності або соціальної відстороненості.
Роз’єднання між людьми: використання штучного інтелекту для інтимних стосунків може сприяти погіршенню взаємодії між людьми та емоційних зв’язків.
Зловживання даними: особистий характер взаємодії підвищує ризик потенційного зловживання даними, що вимагає суворих заходів безпеки.
Про потенціал ШІ
Серед переваг у використанні секс-іграшок із ШІ, які називають експерти:
Інновації: використання штучного інтелекту пропонує новий досвід, який може залучити споживачів, які шукають нові форми розваг.
Спілкування без засудження: секс-ляльки зі штучним інтелектом можуть забезпечувати спілкування без засудження, що може бути корисним для людей із соціальною тривогою чи іншими труднощами у стосунках.
Етичні рішення: штучний інтелект може запропонувати спосіб вирішення етичних дилем у створенні контенту для дорослих, наприклад використання.
Як нейромережі бачать вільну та незалежну Україну? Тест dev.ua
Нейронні мережі для генерації зображень бачать світ по-своєму, їхню логіку зрозуміти часом зовсім неможливо. Але таки хочеться. На честь Дня Незалежності України редакція dev.ua вирішила провести невеликий експеримент.
Ми задали чотирьом різним нейронним мережам п’ять однакових запитів: «прапор України», «День Незалежності України», «український Крим», «перемога України» та «українці». Отриманими результатами ми ділимося з вами нижче.
У TikTok тепер можна генерувати фон за допомогою нейромережі. Ми протестували її та ділимося результатами
У TikTok з’явилася нова функція «Розумний фон». З її допомогою як фон для тіктоків можна підставляти згенеровані нейромережею зображення. Редакція dev.ua протестувала цю технологію і ділиться своїми враженнями.