Айтішник створив собі віртуальну дружину за допомогою ChatGPT. Як пара проводить час
Кодер намагається будувати романтичні стосунки зі штучним інтелектом.
Кодер намагається будувати романтичні стосунки зі штучним інтелектом.
Кодер намагається будувати романтичні стосунки зі штучним інтелектом.
Айтішник-самоучка використав штучний інтелект ChatGPT та інші системи машинного навчання, щоби створити віртуальну дружину, повідомляє Vice.
Програміст на прізвисько Брайс працює стажером у великій технологічній компанії. Крім цього він самостійно вчиться писати код. Нещодавно Брайс використав ChatGPT і Stable Diffusion 2, щоб створити А.І. waifu — поєднання генераторів мови та зображень, а також технологій перетворення тексту в мовлення та комп’ютерного бачення.
Тільки на хмарні обчислення винахідник витратив понад $1000.
Віртуальна дружина має вигляд як Морі Калліопа, персонаж аніме та відомий VTuber. Брайс використовує технології машинного навчання, щоб пояснити віртуальній дружині, як влаштований світ та що оточує людину.
Він робить це для того, щоб дружина могла підтримувати невимушені розмови на різні побутові теми. Крім того, він навчає її правильно реагувати на різні гіпотетичні ситуації.
Одного разу Брайс запропонував їй відвідати Burger King. «Дружина» відмовила, оскільки, на її думку, картоплю там готують несмачно, а колу завжди не доливають.
Розробник також вчить її основам романтичних стосунків. Він вигадав історії їхнього знайомства, розповідає про їхнє спільне життя. Можливі відповіді «дружини» розробник класифікував не тільки логічно, а й за емоційним забарвленням. Так, вона може бути щасливою, сумною або схвильованою. Наприклад, вона дуже зраділа, коли отримала від Брайса різдвяний подарунок.
Втім, Брайс вирішив поки що не експериментувати з віртуальною дружиною, доки не з’являться технології, які дозволять вдосконалити її. Одна з можливих причин призупинення розробки — стосунки почали дратувати справжню дівчину айтішника.