😍 Спробуй Новий Trustee Plus на дотик - твій криптогаманець і платіжна картка тут 👉
Марія БровінськаРобота
2 травня 2023, 18:54
2023-05-02
«Не всі клієнти готові працювати з командами з України». AMC Bridge скоротила частину українського офісу
Минулого тижня ІТ-компанія AMC Bridge, яка має орієнтовно 770 співробітників у різних країнах і містах, звільнила частину своєї української команди. Про скорочення повідомило джерело Telegram-каналу «Підслухано в ІТ».
Минулого тижня ІТ-компанія AMC Bridge, яка має орієнтовно 770 співробітників у різних країнах і містах, звільнила частину своєї української команди. Про скорочення повідомило джерело Telegram-каналу «Підслухано в ІТ».
За словами джерела, скоротили орієнтовно 40 людей. «Пов’язують із великим бенчем і поганими прогнозами щодо продажів. Серед тих, кого скоротили, є і тестувальники, і девелопери. Здебільшого Middle- та Senior-рівнів», — зазначило джерело.
Інформацію про звільнення в українській команді для DOU підтвердили двоє інших працівників компанії. Один із них уточнив, що в основному звільнили тих, хто довго був у резерві.
«Більшість обурило те, що звільнили одним днем, без попередження. А ще те, що компанія продовжує наймати людей за межами України в той час, коли скорочує людей тут. Мене не зачепило, але це дзвіночок, який змусив активувати свій профіль на Djinni знову», — поділився фахівець.
У відповідь на запит DOU в AMC Bridge підтвердили факт скорочення й назвали причини, які стали передумовою такого рішення.
«Під скорочення потрапили приблизно 6% працівників різної серйорності. Це фахівці, які вже тривалий час були на бенчі та яким не було б можливості запропонувати роботу в проєктах упродовж найближчих місяців. Компанія зіткнулась із тим, що не всі клієнти готові працювати з командами з України. Також унаслідок економічної кризи та сповільнення світової економіки клієнти довше зважують стратегічні розширення, а подекуди — і йдуть на зменшення обсягів послуг», — пояснили в компанії.
Скорочені працівники отримують компенсацію, яка передбачає: зарплатню за повний місяць, відшкодування невикористаних годин відпустки, вихідну допомогу, згідно з умовами контракту (розмір залежить від тривалості співпраці), консультації щодо подальшого працевлаштування від рекрутмент-команди. Також дію їхніх страхових полісів продовжать ще на деякий час.
«AMC Bridge підтримує резерв з-поміж працівників, які можуть розпочинати роботу в нових проєктах чи підключатись на поточні в разі їхнього розширення. Наразі наймаємо людей лише на кілька специфічних позицій. Подальші звільнення (принаймні — до кінця другого кварталу) не заплановані», — додали в компанії.
Цехова солідарність: менеджер Lyft попросив спільноту допомогти скороченим ексспівробітникам із працевлаштуванням. Десятки роботодавців готові наймати таких профі
У TikTok набирає обертів новий тренд — тихе звільнення.
Що таке quiet quitting, чому воно виникає та чому зумери не хочуть викладатися на роботі на повну
У TikTok набуває обертів тренд quiet quitting — «тихе звільнення». Тренд отримав популярність після появи TikTok-відео від користувача @zaidleppelin. У ньому автор пояснює, що робота — це лише частина життя. «Цінність людини не визначається її працездатністю», — заявляє zaidleppelin у відео, що стало вірусним. Розповідаємо, що таке «тихе звільнення», чому воно виникло масе зараз та які наслідки матиме.
PHP-розробник каже, що у Work.ua йому не виплатили понад $5000 зарплати, а після розголосу намагалися схилити до написання заяви на звільнення за власним бажанням
Інженер-програміст у компанії «Реактор» (Work.ua) Микола Цуркан на форумі DOU розповів історію про те, як його роботодавець не виплачує обумовлену в офері зарплату, схиляючи розробника до того, щоб той написав заяву на звільнення за власним бажанням.
Дизайнерка Kode Technologies жаліється, що роботодавець не виплачує зарплату за квітень і травень, а також ігнорує її звернення щодо звільнення з компанії
Тепер звільнити працівника можуть із будь-якої причини. Що ще важливого в новому трудовому законі: пояснює юрист
19 липня Верховна Рада ухвалила законопроєкт № 5371 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо спрощення регулювання трудових відносин у сфері малого і середнього підприємництва та зменшення адміністративного навантаження на підприємницьку діяльність».
Цей законопроєкт розроблявся ще в мирний час і мав на меті осучаснення правового регулювання у сфері трудових відносин. Що змінилося з прийняттям документа, розповідає адвокат АО ASA GROUP Валерій Єфремов.
Хочете повідомити важливу новину? Пишіть у Telegram-бот
Головні події та корисні посилання в нашому Telegram-каналі